Sandman Tom 7 Ulotne życia - Neil Gaiman | okładka
Egmont

Sandman Tom 7 Ulotne życia Neil Gaiman

Oprawa twarda
Wydanie: pierwsze
ISBN: 978-83-281-0256-9
EAN: 9788328102569
Liczba stron: 256
Format: 175x265mm
Cena katalogowa: 89,99 zł

89,99 zł 59,74 zł

Produkt niedostępny

Opis

Kolejny tom serii, która zdobyła uznanie krytyków i czytelników na całym świecie!

Najmłodsza z Nieskończonych, Delirium, namawia Sandmana, swego starszego brata, by wyruszył wraz z nią na poszukiwania ich zaginionego członka rodziny, Zniszczenia. Rozpoczyna się niezwykła, pełna magii podróż, która odmieni losy każdego z Nieskończonych...

Facebook autora

Instagram autora

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Najlepszy!

2019-08-20
Sądzę, że ten tom jest najlepszy ze wszystkich z serii o Sandmanie. Oczywiście, cała seria jest świetna i wracam do niej wielokrotnie, ale to w „Ulotnych życiach" można znaleźć najwięcej w temacie, który mnie szalenie interesuje - Nieskończeni.
Podczas lektury nieprzerwanie towarzyszy nam ten „sandmanowski" klimat. Myślę, że Maligna zrobiła świetną robotę w tym tomie i to chyba dzięki niej komiks jest taki świetny.
Polecam wszystkim wszystkie książki o Sandmanie, ale tak jak już wspominałem - najbardziej Tom 7.

Sandman

2019-08-20
Zdecydowanie „Sandman" nie jest komiksem przeznaczonym dla dzieci, w którym możemy znaleźć pełno kolorów i naiwności. Jest to raczej pełnoprawna głęboka powieść, wypełniona świetnymi grafikami. Wszystko w komiksach o Sandmanie przemawia do mnie, zaczynając od bohaterów, poprzez nawiązania kulturowe, po fabułę. Dodatkiem jest świetna grafika, charakteryzująca się różnymi kreskami i stylami.

Cały Gaiman

2019-08-20
Po raz kolejny jestem zadowolony z książki tego autora. Mam sentyment do wszystkiego co stworzył Gaiman. I choć wiem, że gdzieś tam pewnie na świecie są komiksy wyżej oceniane przez krytyków niż „Sandman" to zawsze ta właśnie seria będzie dla mnie numerem jeden. Autor w mistrzowski sposób przedstawia uczucia. W każdej grafice i w każdej wypowiedzi czai sięgeniusz Gaimana.
Polecam wszystkim!

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.