Sekrety Umarlaków - Jonathan Gray | okładka
Psychoskok

Sekrety Umarlaków Jonathan Gray

Broszurowa ze skrzydełkami
ISBN: 978-83-790-0401-0
EAN: 9788379004010
Liczba stron: 388
Format: 140x210mm
Cena katalogowa: 37,50 zł

37,50 zł 24,90 zł

Produkt niedostępny

Opis

Autor w swojej książce ujawnia szereg różnorodnych informacji. Poza badaniem rozmaitych tajemniczych przedmiotów, zajmuje się legendami związanymi z ich pochodzeniem. Gray wysunął interesującą teorię, że każda cywilizacja osiąga swój szczyt rozwoju, a następnie chyli się ku schyłkowi przez coraz bardziej prymitywne społeczności. Postrzega on to zjawisko jako fatalny przejaw ludzkiej natury.

Jonathan Gray to odkrywca, archeolog, który przemierzył świat zbierając dane o starożytnych misteriach. Spenetrował wiele niezbadanych zakątków na kilku kontynentach, włącznie z niedostępnymi zakamarkami dżungli Amazońskiej. Prowadził też badania dna mórz i oceanów.

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Zachęcam do przeczytania

2019-09-04
Na tę książkę trafiłam przypadkowo w bibliotece. Powiem szczerze, że zaciekawił mnie opis. Należę do ludzi, którzy bardzo interesują się historią, wszelkiego rodzaju dziejami. Książka okazała się jeszcze lepsza niż mogłam przypuszczać. Już pierwsza strona sprawia, że masz ochotę czytać dalej. Jeżeli interesujesz się archeologią to polecam!

Niesamowita podróż w przeszłość

2019-09-04
Książka bardzo ciekawa. Nie jest to moja pierwsza przygoda z tym autorem i mam nadzieję, że nie ostatnia. Nie jest to książka stricte naukowa. Wydaje mi się, że dlatego czyta się ją z taką ciekawością. Bardzo dużo informacji o których wcześniej nie miałam pojęcia. Jak najbardziej zachęcam do lektury.

Polecam

2019-09-04
Niesamowita książka. Widać, że autor ma dużo wiedzę i potrafi ją przekazać w bardzo ciekawy sposób. Rzadko książki historyczne tak mnie zaciekawiają, a tej się udało. POLECAM!

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.