Słodkie szaleństwo - Belle Aurora | okładka
NieZwykłe

Słodkie szaleństwo Belle Aurora

Oprawa miękka

Pierwsze wydanie: 2019-08-07

EAN: 9788381780551
Wydawnictwo: NieZwykłe
Cena katalogowa: 39,90 zł

39,90 zł 28,91 zł

Oszczędzasz 10,99 zł
-28 %
Zamówienie wyślemy 2020-09-22

 Witaj szkoło!

 

 

Opis

Max Leokov mógł tylko obserwować jak inni znajdują miłość i szczęście. Jemu też było dane raz kochać, kochać z całych sił, kochać i dla tej miłości żyć. A potem… A potem po uczuciu zostało tylko złamane serce i córka, którą trzeba otoczyć opieką. Nie ma wątpliwości, że serce Maksa powinno dostać od losu drugą szansę.

Helena Kovac większość swojego czasu poświęciła nauce. Wszystko po to, żeby ukończyć studia. W jej życiu nie ma czasu na miłość ani nawet chwilę zapomnienia. Książki i praca – oto jej życie.

Kiedy Max i Helena zaczynają współpracować, aby pomóc córce Maksa, Ceecee, oboje zaskakuje przyciąganie i energia między nimi. Tylko czy miłość cynika i pracoholiczki przetrwa? Przecież potrafi ona jak nic innego w świecie zadać bardzo głębokie rany…

Profil autorki w serwisie Facebook

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Słodko-szalona

2019-06-27
Czasami wydaje się nam, że nie jesteśmy w stanie pokochać drugi raz. Że prawdziwa miłość zdarza się tylko raz. Nieprawda. Każda miłość jest inna, to fakt, ale każda może być tak samo prawdziwa. I właśnie o tym opowiada ta książka, lecz nie w sztywny, patetyczny sposób. Autorka wyposażyła bohaterów w ogromne poczucie humoru, które sprawia, że miłość między nimi jest autentyczna i niezwykle słodko-szalona.

Kochajcie!

2019-06-27
Mówią, że romanse są dla kobiet, że to niemęskie, że chłop to ma być chłop. A ja... a ja czytam romanse i się tego nie wstydzę. „Słodkie szaleństwo" to kolejna propozycja od Belle Aurora, która jest lekka i przyjemna, wlewa nadzieje w serce i zostawia przekaz: miłość rani, ale jakże warto dla niej zgodzić się na te rany. Kochajmy, życie będzie piękniejsze!

Uśmiech proszę!

2019-06-27
Autorkę poznałam dzięki serii „Friend Zone" i... przepadłam. Dlatego też z radością przeczytałam „Słodkie szaleństwo". Świetne połączenie poczucia humoru i miłości. Jeszcze długo po skończonej lekturze chodziłam z uśmiechem na twarzy.

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.