Spowiedź Hitlera 3 Szczera rozmowa o zaginionych skarbach - Christopher Macht | okładka
Bellona

Spowiedź Hitlera 3 Szczera rozmowa o zaginionych skarbach Christopher Macht

Broszurowa ze skrzydełkami
Wydanie: pierwsze
ISBN: 978-83-111-5868-9
EAN: 9788311158689
Liczba stron: 272
Format: 135x215mm
Cena katalogowa: 36,90 zł

36,90 zł 25,04 zł

Oszczędzasz 11,86 zł
-32 %
Zamów teraz, wyślemy jeszcze dziś!

 

 

 

Opis

Tej książki nie sposób przeoczyć! Adolf Hitler przerywa milczenie na temat skarbów, „złotego pociągu” i innych tajemnic Trzeciej Rzeszy!
Wielu z nas pragnie wiedzieć, gdzie zostały ukryte nazistowskie skarby. Do tej pory nie odnaleziono np. Bursztynowej Komnaty czy licznych skrzyń wypełnionych złotem, kosztownościami, pieniędzmi czy cennymi dokumentami, o których wspominali świadkowie i badacze historii. Podobnie rzecz się ma z wieloma dziełami sztuki czy tzw. złotym pociągiem, którego pod paru lat poszukuje się pod Wałbrzychem.
Christopher Macht, autor dwóch bestsellerowych części „Spowiedzi Hitlera”, ujawnia kolejne zapiski z rozmów żydowskiego lekarza z przywódcą nazistów, który nie zginął śmiercią samobójczą w Berlinie w 1945 roku i po wojnie ukrywał się przez długie lata.
Führer bez ogródek opowiada, gdzie ukryto skarby Rzeszy. Nie brakuje też sensacyjnych informacji o tajnej bazie nazistów na Antarktydzie, posiadaniu przez nich prototypu bomby atomowej i wiarygodnej wersji historii o rozkodowaniu Enigmy przez Polaków Enigmy.

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.