Ten jeden rok - Gayle Forman | okładka
Nasza Księgarnia

Ten jeden rok Gayle Forman

Wydanie: pierwsze
EAN: 9788310129277
Liczba stron: 368
Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
Format: 135 x 204 mm
Cena katalogowa: 34,90 zł
Tłumaczenie: Hanna Pasierska

34,90 zł 25,29 zł

Produkt niedostępny

Opis

Kolejna książka bestsellerowej autorki "Zostań, jeśli kochasz" i "Wróć, jeśli pamiętasz".

Willem stracił kontrolę nad swoim życiem. Boleśnie zraniony śmiercią ojca obawia się kolejnej miłości i kolejnej (być może) straty. Nie potrafi jednak zapomnieć dnia spędzonego w Paryżu z pewną niezwykłą dziewczyną. Czuje, że musi ją odnaleźć, chociaż nie zna nawet jej prawdziwego imienia. Mimo to będzie próbował. W najbliższym roku czeka go kilka ważnych decyzji. Czy zaryzykuje? Czy otrzyma dar od losu i spotka ponownie Allyson?

Ten jeden rok to kontynuacja książki Ten jeden dzień. Romantyczna i wciągająca opowieść o miłości, podróży i zbiegach okoliczności, które zmieniają całe życie.

Gayle Forman to wielokrotnie nagradzana amerykańska autorka oraz dziennikarka, której artykuły ukazywały się w licznych gazetach, między innymi "Seventeen", "Cosmopolitan", "The Nation" i "Elle". W 2002 r. wyruszyła z mężem w roczną podróż dookoła świata. Wrażenia z tej wyprawy zawarła w swoim debiucie You Can't Get There From Here: A Year On the Fringes of a Shrinking World. W 2007 r. ukazała się jej powieść dla młodzieży Sisters In Sanity, a w 2009 bestsellerowa Zostań, jeśli kochasz. Od tamtej pory Gayle wydała cztery kolejne książki dla młodych czytelników.

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

„Ten jeden rok”, Gayle Forman

2015-12-16

Gayle Forman to amerykańska dziennikarka i pisarka. Jej artykuły ukazywały się w magazynach takich jak „Elle”, „Cosmopolitan”, „Seventeen”, „The Nation”. Po podróży dookoła świata, w którą wyruszyła wraz z mężem, napisała swoją debiutancką książkę „You Can't Get There From Here: A Year On the Fringes of a Shrinking World”. Opisuje w niej przebieg podróży i swoje doznania. Od 2007 roku zaczęła pisać książki dla młodych czytelników. Najpopularniejsza z nich to „Zostań, jeśli kochasz”, która stała się bestsellerem.

Książka Gayle Forman, „Ten jeden rok”, ukazała się w Polsce w tym roku. Jest to druga część cyklu. Pierwsza cześć, oczywiście również jest dostępna w księgarniach i nosi tytuł „Ten jeden dzień”. 

W pierwszym tomie, czytelnicy mogli poznać młodą dziewczynę, Allyson. W ostatni dzień wakacji, które spędzała w Europie, do jej uporządkowanego świata wkroczył Willem, jej przeciwieństwo. Namówił Allyson, żeby pojechała z nim do Paryża. Dziewczyna zgodziła się, co było aktem całkowitego zburzenia jej pedantycznie ułożonego planu (a to dla niej bardzo ważna sprawa). Podczas dwudziestu czterech godzin całe życie Allyson się zmieniło.

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.