Kompendium wiedzy z języka polskiego. Stanowi niezastąpioną pomoc w doskonaleniu umiejętności maturalnych.
Pozwala powtórzyć wszystkie zagadnienia z zakresu podstawowego i rozszerzonego wymagane na maturze ustnej i pisemnej na obu poziomach.
Pomaga uporządkować wiedzę z historii i teorii literatury oraz nauki o języku, w tym gramatyki.
Zawiera opracowania lektur obowiązkowych oraz motywów literackich pomocne w pisaniu wypracowań i przygotowaniu wypowiedzi ustnej.
Dostarcza praktycznych wskazówek, jak wykorzystywać nabytą wiedzę do rozwiązywania różnych typów zadań.
Umożliwia samodzielne wyćwiczenie najważniejszych umiejętności sprawdzanych na egzaminie dzięki przykładowym rozwiązaniom zadań maturalnych.

Nowa Era
Teraz matura Język polski Vademecum z zadaniami Poziom rozszerzony Szkoła ponadgimnazjalna Gutowska Marianna, Merska Maria, Kołos Zofia
Broszurowa ze skrzydełkami |
Wydanie: czwarte |
ISBN: 978-83-267-2521-0 |
EAN: 9788326725210 |
Liczba stron: 636 |
Format: 175x245mm |
Cena katalogowa: 66,50 zł |
Opis
Recenzje
Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.
Powiedz, co sądzisz o tej książce
Dodaj recenzję+
Komentarze
Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.