Trylogia Niezgodna - Veronica Roth | okładka
Amber

Trylogia Niezgodna Veronica Roth

Oprawa miękka

Pierwsze wydanie: 2016-05-12

ISBN: 9788324156610
EAN: 9788324156610
Wydawnictwo: Amber
Format: 130x205mm
Cena katalogowa: 59,80 zł
Rok wydania: 2016

59,80 zł 42,64 zł

Produkt niedostępny

Opis

Jeden wybór może cię zmienić...

Ekskluzywne wydanie w 1 tomie Trylogia Niezgodna (Niezgodna, Zbuntowana, Wierna) Altruizm, Nieustraszoność, Erudycja, Prawość, Serdeczność. Na te pięć frakcji podzielone było społeczeństwo zbudowane na ruinach Chicago. Każdy przechodził test predyspozycji, a potem w krwawej ceremonii musiał wybrać frakcję. Ten, kto łączył cechy charakteru kilku frakcji – jak Tris i Tobias – był Niezgodny i musiał być wyeliminowany…

Niezgodna
Jeden wybór może cię zmienić. Beatrice dokonuje wyboru, który zaskoczy wszystkich, nawet ją samą. Porzuca Altruizm, by jako Tris stać się twardą Nieustraszoną. Musi przejść brutalne szkolenie, zmierzyć się ze swoimi najgłębszymi lękami i przekonać, czy w nowym życiu jest miejsce na miłość. I nieustannie strzec swojej tajemnicy, której odkrycie oznacza dla niej śmierć.

Zbuntowana
Jeden wybór może cię zniszczyć. Wybór Tris zburzył jej świat, ale i połączył z Nieustraszonym Cztery. Jego uczucie pomaga przetrwać jej wśród krwawej walki frakcji. Tylko on rozumie jej rozpacz. I tylko on zna jej tajemnicę… Konflikt frakcji zmienia się w wojnę. Wśród Nieustraszonych szerzy się zdrada. A Tris staje przed kolejnym wyborem. Czy zaryzykuje wszystko, żeby ocalić tych, których kocha?

Wierna
Jeden wybór pokaże, kim jesteś. Społeczeństwo frakcyjne legło w gruzach. Tris wie, że czas uciekać. Może za murem będzie mogła zacząć z Tobiasem wszystko od nowa? A może poza miastem nie ma żadnego świata… Lecz nowa rzeczywistość jest jeszcze bardziej przerażająca. Raz jeszcze Tris musi dokonać niemożliwych wyborów - odwagi, poświęcenia i miłości. I przeszkodzić kolejnemu rozlewowi krwi…

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Antyutopia dla nastolatków

2016-05-09
Od kilku lat możemy zaobserwować znaczący rozwój literatury młodzieżowej. Od czasu publikacji pierwszego tomu Harrego Pottera autorstwa J.K. Rowling, ten gatunek wciąż na nowo się przeobraża. Obecnie największym zainteresowaniem cieszą się różnego rodzaju nastoletnie romanse, które są umiejscowione w świecie antyutopii. Tutaj oczywiście należy wymienić „Igrzyska śmierci" autorstwa Suzanne Collins. Jednak obok tego bestselleru znalazł się inny, o którym chciałabym trochę napisać. Chodzi mi o cykl „Niezgodna" Veronicy Roth.

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.