W łóżku z Nabokovem - Leslie Daniels | okładka
Świat Książki

W łóżku z Nabokovem Leslie Daniels

Broszurowa ze skrzydełkami
Wydanie: pierwsze
ISBN: 978-83-794-3062-8
EAN: 9788379430628
Tytuł oryginalny: CLEANING NABOKOV'S HOUSE
Liczba stron: 336
Wydawnictwo: Świat Książki
Format: 135x215mm
Cena katalogowa: 34,90 zł
Tłumaczenie: Beata Turska

34,90 zł

Produkt niedostępny

Opis

Powieść tak rozbrajająca, że na pierwszy rzut oka można nie zauważyć jej drugiego dna – życiowej mądrości, nabytej dzięki bolesnym doświadczeniom.
Komedia utkana z drobnych tragedii, depesza z pierwszej linii frontu wojny, którą toczą ze sobą mężczyźni i kobiety, oraz historia niezwykłej miłości.
Mark Childress, autor Wariatki z Alabamy
Kiedy Barb Barrett postanawia zakończyć swoje pozbawione miłości małżeństwo, nie zdaje sobie sprawy, że straci wszystko: dom, stabilność finansową i przede wszystkim ukochane dzieci. Czterdzieste urodziny Barb zbliżają się wielkimi krokami, a jej życie właśnie legło w gruzach. Ponieważ nie ma rodziny ani przyjaciół, do których mogłaby się zwrócić o pomoc, musi nauczyć się polegać wyłącznie na sobie.
Kierując się kobiecym instynktem – i niezwykle oryginalnym biznesplanem – Barb powoli zbiera siły. Wprowadza się do domu, w którym niegdyś mieszkał Vladimir Nabokov. Znajduje tam manuskrypt, który być może jest nieznanym dziełem wielkiego pisarza. Jej nowe życie zaczyna nabierać tempa, ona sama zaś odkrywa w otaczających ją ludziach oraz w sobie samej potencjał, o którym do tej pory nie miała pojęcia.

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.