Włoskie lato - Carrie Elks | okładka
Wydawnictwo Kobiece

Włoskie lato Carrie Elks

Oprawa miękka

Pierwsze wydanie: 2019-06-19

ISBN: 978-83-660-7407-1
EAN: 9788366074071
Tytuł oryginalny: Summer's Lease
Liczba stron: 208
Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece
Format: 13,5x20,5 cm
Cena katalogowa: 39,90 zł

39,90 zł 24,43 zł

Oszczędzasz 15,47 zł
-39 %
Zamówienie wyślemy 2020-06-03

 

Nominacje Nike

 

 

Opis

Gorące lato i wakacyjna miłość w malowniczej willi nad jeziorem Como.

Dla Cesci Shakespeare nie jest to najlepszy okres w jej życiu. Po napisanej przez nią sztuce, która nie cieszyła się dobrymi opiniami nie jest w stanie utrzymać ani pracy ani mieszkania. Dostaje propozycję spędzenia lata w willi przyjaciół swojego ojca chrzestnego, skuszona pięknem i klimatem Włoch, decyduje się na wyjazd. Zaraz po przyjeździe dowiaduje się, że dom jest własnością człowieka, odpowiedzialnego za jej porażkę: Sama Carltona.

Gdy hollywoodzki gwiazdor, Sam Carlton, widzi swoje nazwisko na wszystkich portalach plotkarskich, decyduje się na ucieczkę, od rodziny, fanów, ale przede wszystkim od człowieka jakim się stał. Decyzję o wyjeździe podejmuje nagle, lato chce spędzić w rodzinnej willi nad włoskim jeziorem Como. Po przyjeździe odkrywa, że nie tylko on poszukuje azylu w domu.

Zarówno Cesca jak i Sam muszą zmierzyć się ze swoją przeszłością, ta nieśmiała przyjaźń zmienia się w silne uczucie. Każde lato ma swój początek i swój koniec.

Czy ten związek to coś więcej niż tylko wakacyjna przygoda?

Ebook i Audiobook

Czytaj jak chcesz. Książka dostępna na czytniki i aplikacje mobilne.

Promocja książek w serwisie Instagram

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Piękna!

2019-05-17

Piękna, bogata w emocje i przeżycia książka. Zaczęlam czytać jak tylko trafila w moje ręce i nie mogłam się oderwać, bardzo mnie poruszyła początkowa porażka głównej bohaterki, póxniej zaczęło być coraz lepiej, ale emocjoalnie bardzo mocno utożsamiłam się z Cescą.

Świetna, polecam, bo to wspaniała opowieść niosąca nadzieję!

Ach, te Włochy!

2019-05-17

"Włoskie lato", świetna książka, piękna historia, wyjątkowe lato, jedyne i niepowtarzalne, zarówno dla Cesci jak i dla Sama, głównych bohaterów ksiażki autorstwa Carrie Elks.

Bardzo mnie wciągnęła ta książka, już od pierwszych stron dałam się porwać, najpierw dramatom i problemom jakie musiala przeżywać Cesca, a potem niesamoitemu obrotowi akcji i fabule, która diametranie odmieniła jej życie i spsób spoglądania na nie. 

Niezwykle poruszająca, piękna, wciągająca opowieść jakich mało. Jestem zachwycona książką!

Świetna książka

2019-05-17

Bardzo lubię książki tego typu, są lekkie, napisane bardzo przyjemnym językiem i łatwe w odbiorze, idealne na popłudnia i wieczory.

Bardzo podbała mi się w ksiażce historia, wątek głównej bohaterki, neico podłamanej po klęsce zawodowej, ale potrafiącej odnaleźć radość i nadzieję w życiu. 

Świetnie się czytało, bardzo interesujaca i poruszająca opowieść, polecam wszystkim!

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.