Wspomnienia z przyszłości - Erich Daniken | okładka
Amber

Wspomnienia z przyszłości Erich Von Daniken

Oprawa miękka
ISBN: 978-83-241-6547-6
EAN: 9788324165476
Liczba stron: 256
Format: 20.6x12.8
Cena katalogowa: 37,80 zł

37,80 zł 21,33 zł

Produkt niedostępny

Opis

Owiany legendą bestseller, który odmienił postrzeganie przeszłości ludzkiej.
Książka, która zaszokowała świat, zniesmaczyła naukowców i zachwyciła czytelników!

We "Wspomnieniach z przyszłości" padają tutaj bardzo niewygodne dla naukowców pytania: kto dawno, dawno temu i za pomocą jakich narzędzi stworzył ogromne budowle, rzeźby i rysunki, które do tej pory zachwycają ludzi na wszystkich kontynentach? Według Dänikena technologie i religie dawnych cywilizacji rozwinęły się dzięki starożytnym astronautom, którzy przylecieli na Ziemię statkami kosmicznymi, a ludzie powitali ich jak bogów.

ERICH VON DÄNIKEN – najbardziej kontrowersyjny badacz historii ludzkości i przedstawiciel paleoastronautyki.

Fanpage autora w serwisie Facebook

Wywiad z autorem

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Teorie spiskowe

2019-09-03
Nie jestem zwolennikiem takich teorii spiskowych, ale muszę przyznać, że tę książkę przeczytałem z niemałym zainteresowaniem. Co prawda, nadal nie przekonują mnie te argumenty i jakoś ciężko mi uwierzyć, żeby obcy mogli stworzyć naszą cywilizację, nie zmienia to jednak faktu, że książkę czytało się przyjemnie i naprawdę szybko. Przeze mnie potraktowana jako odskocznia od rzeczywistości w postaci fantastyki.

"Chłopski rozum"

2019-09-03
Wyobraź sobie sytuację, w której za rozwój naszej cywilizacji odpowiadają obcy przybysze cywilizacji pozaziemskiej. Za wszystkie dokonania ludzkości, wzbudzające zachwyt budowle, a nawet rysunki. Taką fantastyczną rzeczywistość kreuje Daniken z jednym małym zastrzeżeniem - autor naprawdę wierzy w to co mówi i pisze. Lecz czy rzeczywiście jest to prawda? Myślę, że po lekturze tej książki każdy musi to rozważyć sam, na swój własny „chłopski rozum".

Oderwanie

2019-09-03
Książka bogata w różne teorie idealna dla fanów tego typu rozważań. Ja wielką fanką co prawda nie jestem, a po książkę sięgnęłam z ciekawości, ale nie mogę powiedzieć, że jestem zniesmaczona. Wręcz przeciwnie, naprawdę dobrze się czytało, czasami śmiesznie, czasami poważnie, niewątpliwie jednak wciągająco. Dla każdej osoby o otwartym umyśle, serdecznie polecam. Świetne oderwanie od świata.

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.