Zaplątani - Emma Chase | okładka
Filia

Zaplątani Emma Chase

Oprawa miękka
Wydanie: pierwsze
ISBN: 9788379883462
EAN: 9788379883462
Liczba stron: 384
Wydawnictwo: Filia
Format: 135x200mm
Cena katalogowa: 39,90 zł
Rok wydania: 2015

39,90 zł 28,45 zł

Produkt niedostępny

Opis

Najzabawniejsza i najbardziej seksowna książka jaką w życiu czytaliście!

„Zaplątani" to nie romans, do którego przyzwyczaiły się Wasze matki. To skandalizująca, pasjonująca i dowcipna opowieść o mężczyźnie, który dużo wie o kobietach. Chociaż nie tyle, ile mu się wydaje.

Drew Evans to zwycięzca. Przystojny, arogancki, czarujący. Jednym uśmiechem uwodzi najpiękniejsze kobiety Nowego Jorku. Ma lojalnych przyjaciół i wpływową rodzinę. Dlaczego więc ostatnie siedem dni spędził zamknięty w swoim apartamencie, pogrążony w depresji? On powie Wam, że ma grypę. Ale wszyscy wiemy, że to nieprawda. Katherine Brooks jest błyskotliwa, piękna I ambitna. Nikomu nie pozwoli stanąć na ścieżce do kariery. Gdy zatrudnia ją ojciec Drew, życie pewnego siebie playboya całkowicie się zmienia. Kate jest profesjonalna, perfekcyjna i… irytująca. Drew staje przed wielkim wyzwaniem. Czy połapie się w swoich uczuciach?

Powieść „Zaplątani" to międzynarodowy bestseller, została już przetłumaczona na ponad 15 języków.

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Zaplątani w miłości

2016-01-11
Literacki debiut Emmy Chase pod znamiennym tytułem „Zaplątani" to międzynarodowy bestseller, który został przetłumaczony na ponad piętnaście języków. Nie jest to jednak kolejny romans wyjęty wprost z harlekinów, które czytały jeszcze nasze babcie. To skandalizująca, porywająca i zabawna opowieść o mężczyźnie, który o kobietach wie naprawdę sporo. Chociaż nie tyle, ile się mu wydaje.

 

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.