Hrabia Zinzendorf - pierwsze owoce Benge Janet & Geoff Książka
zamówień od 99 zł
Punkt GLS
Kurier GLS
Kurier GLS
12,99 zł
od 99 zł 0 zł
od 149 zł 0 zł
od 99 zł 0 zł
od 149 zł 0 zł
od 99 zł 14,99 zł
od 149 zł 0 zł
Kurier Poczta Polska
od 99 zł 16,99 zł
od 149 zł 0 zł

Poczta Polska
Żabka
od 99 zł 11,99 zł
od 149 zł 0 zł
* Płatność przy odbiorze + 5 zł
| Wydawnictwo: | Szaron |
| Rodzaj oprawy: | Okładka broszurowa (miękka) |
| Liczba stron: | 138 |
| Format: | 207x153 mm |
| Rok wydania: | 2024 |
Kup w zestawie
O książce Hrabia Zinzendorf - pierwsze owoce
Hrabia Zinzendorf pierwsze owoce
Seria: Chrześcijańscy bohaterowie dawniej i dziś.
Sześcioletni Ludwik czytał Biblię i modlil się, gdy do zamku wpadł oddzial szwedzkich żołnierzy. Spojrzał na nich, a potem wrócił do modlitwy i Biblii. Stanęli w miejscu i wpatrywali się w niego. Po chwili odwrócili się i odeszli. Powiedzieli, że nie mogę splądrować miejsca, nad którym czuwa Bóg.
Hrabia Mikołaj Ludwik von Zinzendorf już od młodego wieku był niezwykle dojrzałym chrześcijaninem. Nie poszedł ścieżką wyznaczoną przez swoje szlacheckie pochodzenie, ale kroczył drogą Bożego powołania nawet wtedy, gdy doprowadziło to do wygnania go z rodzinnej Saksonii. Przeznaczony do służby na dworze królewskim, wybral służbę duchowego przywodcy dla milionów.
Hrabia Zinzendorf otworzył swoje posiadłości dla prześladowanych Braci Morawskich. Pod jego przywództwem dynamiczna wspólnota z Jerrnhut wysyłała misjonarzy na Karaiby, do Afryki, Ameryki i Rosji. Pełni poświecenia Bracia zasiewali ziarna, ktore przynoszą owoce do dnia dzisiejszego.
Szczegółowe informacje na temat książki Hrabia Zinzendorf - pierwsze owoce
| Wydawnictwo: | Szaron |
| EAN: | 9788382471854 |
| Autor: | Benge Janet & Geoff |
| Rodzaj oprawy: | Okładka broszurowa (miękka) |
| Liczba stron: | 138 |
| Format: | 207x153 mm |
| Rok wydania: | 2024 |
| Podmiot odpowiedzialny: | SZARON GRZEGORZ PRZELIORZ 3 maja 49A 43-450 PL e-mail: [email protected] |
Zainspiruj się podobnymi wyborami
Inni klienci wybierają również
Podobne do Hrabia Zinzendorf - pierwsze owoce
Inne książki Benge Janet & Geoff
Oceny i recenzje książki Hrabia Zinzendorf - pierwsze owoce
Pomóż innym i zostaw ocenę!
Pomóż innym i zostaw ocenę!