John Wesley - jego parafią był świat Benge Janet & Geoff Książka
zamówień od 99 zł
Punkt GLS
Kurier GLS
Kurier GLS
12,99 zł
od 99 zł 0 zł
od 149 zł 0 zł
od 99 zł 0 zł
od 149 zł 0 zł
od 99 zł 14,99 zł
od 149 zł 0 zł
Kurier Poczta Polska
od 99 zł 16,99 zł
od 149 zł 0 zł

Poczta Polska
Żabka
od 99 zł 11,99 zł
od 149 zł 0 zł
* Płatność przy odbiorze + 5 zł
| Wydawnictwo: | Szaron |
| Rodzaj oprawy: | Okładka broszurowa (miękka) |
| Liczba stron: | 154 |
| Format: | 210x149 mm |
| Rok wydania: | 2024 |
Kup w zestawie
O książce John Wesley - jego parafią był świat
Gniewny tłum żądał, by John wyszedł z domu. Wkrótce trzystu ludzi prowadziło go do sąsiedniego miasta. Tutaj tłum zrobił się jeszcze większy i jeszcze bardziej wrogo nastawiony. Czy chcecie wysłuchać kazania? zawołał John. Nie! Nie! usłyszał w odpowiedzi. Zabić go!.
John Wesley odważnie stawiał czoło gniewnym tłumom i sprzeciwiał się odwiecznym tradycjom, by zanieść Chrystusa milionom ludzi, do których nie docierał ówczesny kościół. Przejechał konno czterysta tysięcy kilometrów, by wygłosić ponad czterdzieści tysięcy kazań.
Rozpoczęty przez niego ruch metodystyczny, skupiony na Bożej miłości i świętym życiu, szybko rozprzestrzenił się po całej Anglii, aby następnie zanieść Chrystusa wielu dalekim narodom.
Szczegółowe informacje na temat książki John Wesley - jego parafią był świat
| Wydawnictwo: | Szaron |
| EAN: | 9788382471816 |
| Autor: | Benge Janet & Geoff |
| Rodzaj oprawy: | Okładka broszurowa (miękka) |
| Liczba stron: | 154 |
| Format: | 210x149 mm |
| Rok wydania: | 2024 |
| Podmiot odpowiedzialny: | SZARON GRZEGORZ PRZELIORZ 3 maja 49A 43-450 PL e-mail: [email protected] |
Zainspiruj się podobnymi wyborami
Inni klienci wybierają również
Podobne do John Wesley - jego parafią był świat
Inne książki Benge Janet & Geoff
Oceny i recenzje książki John Wesley - jego parafią był świat
Pomóż innym i zostaw ocenę!
Pomóż innym i zostaw ocenę!