Rak T.2 Wszystko do umorzenia w.2 BR Nadia Szagdaj, Grzegorz Filarowski Książka
zamówień od 99 zł
Punkt GLS
Kurier GLS
Kurier GLS
12,99 zł
od 99 zł 0 zł
od 149 zł 0 zł
od 99 zł 0 zł
od 149 zł 0 zł
od 99 zł 14,99 zł
od 149 zł 0 zł
Kurier Poczta Polska
od 99 zł 16,99 zł
od 149 zł 0 zł

Poczta Polska
Żabka
od 99 zł 11,99 zł
od 149 zł 0 zł
* Płatność przy odbiorze + 5 zł
| Wydawnictwo: | Lingua Mortis |
| Rodzaj oprawy: | Okładka broszurowa (miękka) |
| Liczba stron: | 554 |
| Format: | 136x211 mm |
| Rok wydania: | 2024 |
Kup w zestawie
O książce Rak T.2 Wszystko do umorzenia w.2 BR
Gdy wymiar sprawiedliwości zawodzi, wiedziony osobistymi pobudkami ojciec staje do nierównej walki z oprawcą, który uwodził, wykorzystał i zniszczył życia dziesiątkom kobiet. To fascynująca opowieść, która łączy elementy thrillera, sensacji i głębokiej refleksji nad ludzką naturą.
Pełen napięcia thriller, w którym aspirant Cyja stara się złapać nieuchwytnego i bardzo niebezpiecznego oszusta. Jego śledztwo prowadzi go przez mroczne zakamarki miasta, gdzie granica między prawem a bezprawiem staje się coraz bardziej rozmyta. Druga część powieści RAK odkryje jeszcze głębsze poziomy intryg, a bohaterowie staną przed decyzjami, które mogą na zawsze zmienić ich życie. Tajemnice, które przez długie lata skrywał Wrocław, wyjdą na jaw, a stawka w grze okaże się wyższa, niż ktokolwiek mógłby przypuszczać.
Szczegółowe informacje na temat książki Rak T.2 Wszystko do umorzenia w.2 BR
| Wydawnictwo: | Lingua Mortis |
| EAN: | 9788397254879 |
| Autor: | Nadia Szagdaj, Grzegorz Filarowski |
| Rodzaj oprawy: | Okładka broszurowa (miękka) |
| Liczba stron: | 554 |
| Format: | 136x211 mm |
| Rok wydania: | 2024 |
| Data premiery: | 2024-11-02 |
| Język wydania: | polski |
| Podmiot odpowiedzialny: | Unisono Medica Sławomir Jarząb 33m 55-093 Kiełczów PL e-mail: [email protected] |
Podobne do Rak T.2 Wszystko do umorzenia w.2 BR
Inne książki Nadia Szagdaj, Grzegorz Filarowski
Oceny i recenzje książki Rak T.2 Wszystko do umorzenia w.2 BR
Pomóż innym i zostaw ocenę!
Pomóż innym i zostaw ocenę!