Warzywa i owoce. Przyklejaj odklejaj baw się! Opracowanie Zbiorowe Książka
zamówień od 99 zł
Punkt GLS
Kurier GLS
Kurier GLS
12,99 zł
od 99 zł 0 zł
od 149 zł 0 zł
od 99 zł 0 zł
od 149 zł 0 zł
od 99 zł 14,99 zł
od 149 zł 0 zł
Kurier Poczta Polska
od 99 zł 16,99 zł
od 149 zł 0 zł

Poczta Polska
Żabka
od 99 zł 11,99 zł
od 149 zł 0 zł
* Płatność przy odbiorze + 5 zł
| Wydawnictwo: | AWM |
| Rodzaj oprawy: | Okładka broszurowa (miękka) |
| Wydanie: | 1 |
| Liczba stron: | 6 |
| Format: | 22.0x28.0cm |
| Rok wydania: | 2025 |
Kup w zestawie
O książce Warzywa i owoce. Przyklejaj odklejaj baw się!
Książka zawiera UROCZE ilustracje oraz NAKLEJKI wielokrotnego użytku.
Ukazuje różne WARZYWA i OWOCE.
Zapewnia KREATYWNĄ zabawę.
Książeczka z naklejkami w OPRAWIE ZESZYTOWEJ. Publikacja zachwyci każdego malucha i zajmie go na dłuższą chwilę. Dzieci mogą trenować KONCENTRACJĘ, korzystając z BARWNYCH NAKLEJEK przedstawiających WARZYWA I OWOCE. Dodatkową atrakcję stanowi fakt, że naklejki można PRZYKLEJAĆ I ODKLEJAĆ wiele razy. Przykleją się również do innych powierzchni.
Książka
● uczy PRECYZJI i KONCENTRACJI
● rozwija ZDOLNOŚCI manualne dziecka
● pozwala SIĘ SKUPIĆ
● trenuje KREATYWNOŚĆ
● zapoznaje z różnymi WARZYWAMI i OWOCAMI
SERIA: PRZYKLEJAJ, ODKLEJAJ, BAW SIĘ!
Seria wesołych książeczek dla dzieci z naklejkami wielokrotnego użytku. Każda książka zawiera ilustracje do uzupełnienia. Dzięki nim dzieci poznają zwierzęta i rośliny.
Szczegółowe informacje na temat książki Warzywa i owoce. Przyklejaj odklejaj baw się!
| Wydawnictwo: | AWM |
| EAN: | 9788381815994 |
| Autor: | Opracowanie Zbiorowe |
| Rodzaj oprawy: | Okładka broszurowa (miękka) |
| Wydanie: | 1 |
| Liczba stron: | 6 |
| Format: | 22.0x28.0cm |
| Rok wydania: | 2025 |
| Data premiery: | 2025-09-26 |
| Język wydania: | polski |
| Podmiot odpowiedzialny: | MOREX GM SP. Z O.O. Wspólna 17A 05-090 Raszyn PL e-mail: [email protected] |
Zainspiruj się podobnymi wyborami
Inni klienci wybierają również
Podobne do Warzywa i owoce. Przyklejaj odklejaj baw się!
Inne książki Opracowanie Zbiorowe
Oceny i recenzje książki Warzywa i owoce. Przyklejaj odklejaj baw się!
Pomóż innym i zostaw ocenę!
Pomóż innym i zostaw ocenę!