Szachy SOLO - gra logiczna -  | okładka

Szachy SOLO - gra logiczna

EAN: 5908215004330
Cena katalogowa: 74,90 zł

74,90 zł 51,09 zł

Produkt niedostępny

Opis

Szachowa gra logiczna!

Wydawnictwo Egmont Polska podjęło współpracę z amerykańską firmą ThinkFul, czego owocem jest wydanie polskiej wersji łamigówki Szachy Solo. To kolejna jednoosobowa gra logiczna, której twórcą jest światowy lider ThinkFul. To znana od wieków gra w szachy rozgrywana z samym sobą, czyli jednoosobowo.

Gra oparta na zasadach gry w szachy. To aż sześćdziesiat nowych zadań na czterech poziomach trudności!

• doskonała nauka gry w szachy
• trening zaawansowanych strategii
• patronat „Polskiego Związku Szachowego”
Gra dla dzieci od ósmego roku życia.

Galeria

Prezentacja gry

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Świetna

2019-07-29
Stopień trudności w grze stale rośnie, co przypadło mi do gustu. Zaczyna sie delikatnie, od rozgrzewki, a potem przechodzimy do innych zadań, bardziej trudniejszych dzięki czemu możemy się rozwijać. Gra solidnie wykonana, to inwestycja na lata, a zadowoli zarówno początkujących graczy, jak i osoby, które w szachy grają od wielu lat.
Warto zainwestować!

Joanna Wsiołek

2019-07-29
Grę poznaliśmy gdy nasza córka dostała ja na urodziny. Początkowo nie wiedzieliśmy z czym to się "je", lecz szybko ogarnęliśmy zasady. Świetne jest to, że są poziomy trudności, dzięki czemu możemy zagadki dopasować do wieku dzieci czy naszego.
Nasza 9 córka dzięki tej grze pokochała szachy! :)

Fajny trening dla mózgu

2019-07-29
Zadania zawarte w grze są podzielone na cztery kategorie trudności: początkujący, średni, zaawansowany, ekspert. Poziom zaawansowany i ekspert z pewnością zadowoli osoby, które z prawdziwymi szachami po prostu się lubią.
Szachy SOLO to bardziej łamigłówka aniżeli standardowa gra w szachy. Mimo to, to bardzo przyjmemna pozycja. To świetna rozgrzewka dla mózgu przed prawdziwą rozgrywką w tradycyjne szachy bądź przed nauką dla uczniów - to naprawdę pomaga.
Wydaje mi się, że osoby początkujące, które z prawdziwymi szachami nie mają jeszcze do czynienia mogą bardziej przekonać się do tej gry właśnie dzięki takim ćwiczeniom. Zdecydowanie polecam.

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.