Aniela  - Izabela M. Krasińska | okładka
Czwarta Strona

Aniela Izabela M. Krasińska

Oprawa miękka

Pierwsze wydanie: 2019-07-17

ISBN: 978-83-662-7888-2
EAN: 9788366278882
Liczba stron: 320
Wydawnictwo: Czwarta Strona
Cena katalogowa: 36,90 zł

36,90 zł 23,51 zł

Oszczędzasz 13,39 zł
-36 %
Zamów teraz, wyślemy w poniedziałek.

 

Rabaty sięgające do 80%

 

 

Opis

Poruszająca saga rodzinna “Matki i córki” Izabeli Krasińskiej to historie o miłości i nienawiści, życiu i śmierci, rozpaczy i szczęściu, sile i upadkach. Codzienne życie to małe radości i ciągłe zmartwienie o losy swoje i najbliższych.

To po prostu opowieść o życiu.

Główną bohaterką jest tytułowa Aniela. Dziewczyna naprawdę dużo doświadczyła. Miała trudne dzieciństwo, które nie kojarzy jej się z ciepłem i miłością. Na drodze jej życia pojawia się Adam. Aniela pragnie związać z nim swoją przyszłość. Wspólnie próbują pokonać życiowe problemy. Okres, w którym żyją nie należy do najłatwiejszych. Para zmaga się z wojenną rzeczywistością. Przed Anielą pojawią się kolejne wyzwania. Musi odnaleźć w sobie siłę by stawić im czoła.

Jak będą wyglądać ich dalsze losy w tragicznej rzeczywistości? Czy główna bohaterka zapewni sobie i swojej rodzinie spokojną przyszłość?

Ebook i Audiobook

Czytaj jak chcesz. Książka dostępna na czytniki i aplikacje mobilne.

Facebook

Instagram

YouTube

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Polecam serdecznie

2019-09-30

To bardzo smutna historia o trudach życia. Aniela nie zaznała w dzieciństwie szczęścia, spokoju i miłości, które powinno towarzyszyć jej przez cały okres dojrzewania. To wszystko co się działo odbiło na niej piętno. Z czasem wydarzyły się pewne sytuacje, które dały jej siłę.

Książka, która daje nadzieje. Czekam na kolejne części!

Godna uwagi

2019-09-30

Powieść jedyna w swoim rodzaju.

Wciągająca, niesamowita historia o życiu w czasach przed i powojennych. Życie Anieli od samego początku to droga pod bardzo stromą górę. Już w wieku 5 lat doznała pierwszego przykrego wydarzenia, a to dopiero był początek. 

Książka naprawdę godna uwagi. Zachęcam wszystkich, którzy polubili "Stulecie winnych" i tych, dla których wysoka jakość literacka ma duże znaczenie. Na pewno nie będzie czego żałować. Polecam serdecznie

Super książka

2019-09-30

Przecudowna książka, która wciąga czytelnika od pierwszych stron. Poznajcie Anielę, dziewczynę, której los nie oszczędzał bolesnych doznań. Zobaczcie czy życie kiedyś, a teraz aż tak bardzo się różni.

Znajdzcie chwilę na ten tytuł, a jestem pewna, że sięgnięcie po kolejne z całej serii. Mistrzostwo świata, królowa pióra- Izabela M. Krasińska. Ogromne gratulacje dla autorki. Super!

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.