Chłopak na Gwiazdkę - Kate Brian  | okładka
Znak

Chłopak na Gwiazdkę Kate Brian

Oprawa miękka
Wydanie: pierwsze

Pierwsze wydanie: 2010-11-08

ISBN: 978-83-240-1482-8
EAN: 9788324014828
Tytuł oryginalny: Ex-mas
Liczba stron: 216
Wydawnictwo: Znak
Format: 144x205
Cena katalogowa: 29,90 zł
Tłumaczenie: Maria Jaszczurowska

29,90 zł 20,33 zł

Produkt niedostępny

Opis

Kilka dni przed Bożym Narodzeniem rodzice siedemnastoletniej Lili Beckwith wyjeżdżają na weekend. Jako że będzie wolna chata, Lila zamierza urządzić największą imprezę w sezonie. Jednak kiedy Cooper, jej ogarnięty świąteczną obsesją brat, dowiaduje się, że w wyniku globalnego ocieplenia biegun północny może stopnieć, wyrusza razem ze swoim przyjacielem Tylerem na misję, której celem jest uratowanie Świętego Mikołaja.
Lila MUSI przywieźć Coopera z powrotem do domu całego i zdrowego - mało tego, musi zdążyć przed Wigilią i powrotem rodziców. Jedyną osobą, która może jej pomóc w odnalezieniu małych uciekinierów, jest starszy brat Tylera, Beau - były chłopak Lili, zbuntowany przeciwko wszystkiemu muzyk.
Gwiazdkowe czary to za mało, żeby pomóc Lili i Beau przezwyciężyć dzielące ich różnice i wspólnie wpaść na trop zaginionych braci. Może jednak ta skazana na niepowodzenie podróż pozwoli skrajnie odmiennym charakterom zakochać się... na nowo? Chłopak na Gwiazdkę to najnowsza powieść uwielbianej przez nastolatki Kate Brian. Historia miłosna rozgrywająca się w magicznym czasie kolęd, prezentów i dobrych wróżb.

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Magia jednak istnieje

2011-04-12
Mieliście kiedyś tak, że musieliście przebywać z kimś, kogo nie cierpicie... Albo się wam wydaje, że tego kogoś nie cierpicie? Nie? A Lila -nasza główna bohaterka - właśnie tak ma. Co prawda troszkę ze swojej winy, ale nie zawsze to, co wydaje się złe, takie jest.

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.