Dasz radę, Nataszo. Tom 2 - Karolina Wilczyńska | okładka
Czwarta Strona

Dasz radę, Nataszo. Tom 2 Karolina Wilczyńska

Oprawa miękka

Pierwsze wydanie: 2019-07-17

ISBN: 978-83-663-8112-4
EAN: 9788366381124
Liczba stron: 280
Wydawnictwo: Czwarta Strona
Cena katalogowa: 36,90 zł

36,90 zł 23,51 zł

Oszczędzasz 13,39 zł
-36 %
Zamów teraz, wyślemy jeszcze dziś!

 Witaj szkoło!

 

 

Opis

Zapamiętaj jedno. Nikt nie zagwarantuje Ci szczęści. Musisz zrobić to sama. Szczęście jest w Tobie!

Tytułowa bohaterka rozpoczyna nowy rozdział w swoim życiu. Natasza nie jest pewna przyszłości. Kobieta obawia się, że los nie napisał dla niej szczęśliwego zakończenia.

Zamknięcie pewnego etapu w życiu okazuje się dla Nataszy ogromnym wyzwaniem. Rozliczenie z przeszłością doprowadza do tego, że kobieta załamuje się. Czuje się bardzo samotna, brakuje jej sił, aby coś zmienić, naprawić. Brakowało niewiele by ponownie wróciła do nałogu. W ostatniej chwili otrząsa się z marazmu.

Od teraz podejście Nataszy całkowicie się zmienia. Dziewczyna postanawia zawalczyć o siebie i nie zostawiać przyszłości w rękach losu. Jej dni zaczęły wyglądać inaczej. Natasza rzuca się w wir pracy, postanawia założyć fundację, w której wsparcie mogą odnaleźć kobiety. Małymi krokami doprowadza swoje życie do porządku. Odnajduje dawne znajome, nawiązuje nowe przyjaźnie. Życie stawia przed nią bardzo trudne pytanie: czy związek z eksmężem może się udać? Czy warto drugi raz spróbować?

Facebook

Instagram

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Dasz radę, Nataszo!

2019-09-30

Tak jak wspaniale czytało mi się pierwszą część tak drugą jeszcze lepiej. Historia, która poruszy każdą czytelniczkę (kto wie może i czytelnika!). Panowie może ten tytuł mógłby pomóc w zrozumieniu pewnych kwestii. Zobaczcie co czuje kobieta, której dacie w kość. Może czasem warto dwa razy się zastanowić. Serdecznie polecam. W mojej ocenie to mocna 9 na 10.

Oby więcej takich

2019-09-18

Byłam zachwycona pierwszą częścią. Choć pozstawiała ona w czytelniku uczucie smutku, rozgorycznia, że kobieta ta jest tak skrzywdzona przez los. Tutaj sytuacja dość intensywnie się zmienia. Natasza podejmuje próbę naprawy tego, co jeszcze jest do odratowania. Wierzy w drugą szansę, zaczyna działać. Postanawia zawalczyć o siebie.

To bardzo motywująca ksiażka, w której wiele kobiet może znaleźć duchowe wsparcie. Skoro ktoś inny dał radę to czemu ja miałabym nie dać?! 

Oczywiście, że damy radę! Tak samo jak Natasza. Każdy zasługuje na szczęście, drugą szansę. 

Serdecznie polecam tę książkę. Jeśli ktoś obawia się, że to bezwartościowe czytadełko to jest w ogromnym błędzie. Ksiażka na długo zostanie w pamięci każdego kto po nią sięgnie. Oby więcej takich :)

Damy radę :)

2019-09-18

Przyznaję, że historię Nataszy zauważyłam dopiero od wznowienia. Tak jak zakochana byłam w pierwszej części, tak w drugiej... Moja miłość na pewno się nie zmniejszyła. Wręcz przeciwnie. Mogłabym czytać bez końca. Polubiłam Nataszę. W życiu codziennym myślę, że zostałybyśmy koleżankami.

Twierdzę tak, ponieważ podobnie wyglądało nasze życie. Tylko, że ja to wszystko przeżywałam niedawno. Próbuję się pozbierać. Szukałam pomocy u innych. To nie było potrzebne. Tak jak jest napisane "szczęście jest w Tobie". Trzeba je odnaleźć. Nikt za nas nie naprawi naszych problemów. Sami musimy wziąć się w garść. Nie dotyczy to tylko oczywiście kwestii rozwodu. Każda nie udana próba, porażka to dla nas kolejna próba i wyzwanie. Jak sobie z nim poradzimy zależy tylko od nas. Niektórzy nie martwią się przyszłością. Żyją chwilą obecną i tak jest chyba łatwiej. Samotność to tylko głupie uczucie, które najczęściej nie ma odwzorowania w rzeczywistości.

Podsumowując, uważam, że książka może być pomocna, dla każdego kto zaczyna coś na nowo. To przyjemna powieść, która może mieć terapeutyczne działanie.

Polecam serdecznie. 

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.