Dress code dla kobiet - Irena Kamińska-Radomska, Agata Tanter | okładka
Świat Książki

Dress code dla kobiet Irena Kamińska-Radomska, Agata Tanter

Oprawa miękka

Pierwsze wydanie: 2016-11-23

ISBN: 978-83-803-1660-7
EAN: 9788380316607
Liczba stron: 336
Wydawnictwo: Świat Książki
Format: 180x230mm
Cena katalogowa: 49,91 zł
Rok wydania: 2016

49,91 zł 35,51 zł

Produkt niedostępny

Opis

Książka dla wszystkich kobiet, które pragną wiedzieć, jak ubrać się odpowiednio do okazji, żeby zawsze wygladać elegancko.

Twój indywidualny styl może harmonijnie współgrać z dress codem i twoją osobowością


Książka dla wszystkich kobiet, które pragną wiedzieć, jak ubrać się odpowiednio do okazji, żeby zawsze wygladać elegancko. To właśnie znajomość zasad w połączeniu z pewną wrażliwością estetyczną pozwalają na dobry wygląd zapewniający większą pewność siebie. Mało co dodaje tak pewności siebie jak świadomość własnej atrakcyjności, niewymuszonej swobodnej elegancji.

Autorki wykorzystały swoje wieloletnie doświadczenia z pracy na różnych obszarach związanych z wizerunkiem: publicystyki, dyplomacji, szkoleń, konferencji, indywidualnych spotkań, rozmów i obserwacji. Dzieki nim poznajemy zasady dress code’u, które warto poznać i wykorzystywać w kreowaniu swojego wizerunku.

Irena Kamińska-Radomska – wykładowca The Protocol School of Poland, mentorka programu PROJEKT LADY emitowanego przez TVN
Agata Tanter – redaktor naczelna Lamode.info

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Dama we współczesnym świecie

2016-12-19
W co się ubrać? Jest to pytanie, które częściej zadają sobie kobiety, niż mężczyźni. Nie jest w tym nic dziwnego, ponieważ kobiety mają w sklepach o wiele większy wybór ubrań. Działy kobiece są większe i o wiele bardziej różnorodne. Pytanie więc jest zasadne. Zwłaszcza, jeśli weźmiemy pod uwagę to, że kobiety muszą dobrać odpowiednią garderobę na różnego rodzaju spotkania, zarówno prywatne, jak i oficjalne przyjęcia czy spotkania biznesowe. Okazji jest mnóstwo, możliwości dobrania stroju również.

Jak powinna się ubierać elegancka kobieta?

2016-12-19
Obecnie książki o modzie pisze praktycznie każdy. Nie tylko profesjonalni projektanci albo styliści, ale też celebryci czy amatorzy. Sądzę, że możemy to nazwać „modą na modę". Różnego rodzaju poradniki dla kobiet (czasem i dla mężczyzn, choć jest ich dużo mniej), pisane przez profesjonalistów i amatorów zalewają księgarnie. Czy ludzie naprawdę tego potrzebują? Może tak, może nie.

Dress code dla kobiet

2016-11-23
Irena Kamińska-Radomska pojawiła się w programie stacji TVN „Projekt Lady", który prowadziła Małgorzata Rozenek. W programie wybrane uczestniczki miały nauczyć się zachowywać jak damy, odpowiednio mówić, poruszać się, zachowywać wszelkie elementy savoir-vivre. Irena Kamińska-Radomska w programie pełniła rolę jednej z trenerek i ekspertek.

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.