Dress code dla kobiet - Irena Kamińska-Radomska, Agata Tanter | okładka
Świat Książki

Dress code dla kobiet Irena Kamińska-Radomska, Agata Tanter

Oprawa miękka

Pierwsze wydanie: 2016-11-23

ISBN: 978-83-803-1660-7

EAN: 9788380316607

Liczba stron: 336

Wydawnictwo: Świat Książki

Format: 180x230mm

Cena katalogowa: 49,91 zł

Rok wydania: 2016

49,91 zł 33,97 zł


Opis

Książka dla wszystkich kobiet, które pragną wiedzieć, jak ubrać się odpowiednio do okazji, żeby zawsze wygladać elegancko.

Twój indywidualny styl może harmonijnie współgrać z dress codem i twoją osobowością


Książka dla wszystkich kobiet, które pragną wiedzieć, jak ubrać się odpowiednio do okazji, żeby zawsze wygladać elegancko. To właśnie znajomość zasad w połączeniu z pewną wrażliwością estetyczną pozwalają na dobry wygląd zapewniający większą pewność siebie. Mało co dodaje tak pewności siebie jak świadomość własnej atrakcyjności, niewymuszonej swobodnej elegancji.

Autorki wykorzystały swoje wieloletnie doświadczenia z pracy na różnych obszarach związanych z wizerunkiem: publicystyki, dyplomacji, szkoleń, konferencji, indywidualnych spotkań, rozmów i obserwacji. Dzieki nim poznajemy zasady dress code’u, które warto poznać i wykorzystywać w kreowaniu swojego wizerunku.

Irena Kamińska-Radomska – wykładowca The Protocol School of Poland, mentorka programu PROJEKT LADY emitowanego przez TVN
Agata Tanter – redaktor naczelna Lamode.info

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Dama we współczesnym świecie

2016-12-19
W co się ubrać? Jest to pytanie, które częściej zadają sobie kobiety, niż mężczyźni. Nie jest w tym nic dziwnego, ponieważ kobiety mają w sklepach o wiele większy wybór ubrań. Działy kobiece są większe i o wiele bardziej różnorodne. Pytanie więc jest zasadne. Zwłaszcza, jeśli weźmiemy pod uwagę to, że kobiety muszą dobrać odpowiednią garderobę na różnego rodzaju spotkania, zarówno prywatne, jak i oficjalne przyjęcia czy spotkania biznesowe. Okazji jest mnóstwo, możliwości dobrania stroju również.

Jak powinna się ubierać elegancka kobieta?

2016-12-19
Obecnie książki o modzie pisze praktycznie każdy. Nie tylko profesjonalni projektanci albo styliści, ale też celebryci czy amatorzy. Sądzę, że możemy to nazwać „modą na modę". Różnego rodzaju poradniki dla kobiet (czasem i dla mężczyzn, choć jest ich dużo mniej), pisane przez profesjonalistów i amatorów zalewają księgarnie. Czy ludzie naprawdę tego potrzebują? Może tak, może nie.

Dress code dla kobiet

2016-11-23
Irena Kamińska-Radomska pojawiła się w programie stacji TVN „Projekt Lady", który prowadziła Małgorzata Rozenek. W programie wybrane uczestniczki miały nauczyć się zachowywać jak damy, odpowiednio mówić, poruszać się, zachowywać wszelkie elementy savoir-vivre. Irena Kamińska-Radomska w programie pełniła rolę jednej z trenerek i ekspertek.

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.