Fortele nierządnicy - Iny Lorentz | okładka
Sonia Draga

Fortele nierządnicy Iny Lorentz

Broszurowa ze skrzydełkami
Wydanie: pierwsze

Pierwsze wydanie: 2016-06-09

ISBN: 978-83-7999-594-3
EAN: 9788379995943
Tytuł oryginalny: Die list der wanderhure
Liczba stron: 520
Wydawnictwo: Sonia Draga
Format: 143X205mm
Cena katalogowa: 39,00 zł
Tłumaczenie: Barbara Niedźwiecka
Rok wydania: 2016

39,00 zł 23,66 zł

Produkt niedostępny

Opis

Izabela de Melancourt, przeorysza położonego w lesie klasztoru, chroni tajemnicę swego przodka. Wielki mistrz Leopold von Gordean i jego rycerze zakonni, przekonani o tym, że kobieta zna miejsce ukrycia Świętego Graala, napadają na klasztor. Zabijają kilka zakonnic, inne trzymają pod kluczem i bestialsko torturują. Jednej z sióstr – nowicjuszce Justynie – udaje się jednak uciec. Na polecenie przeoryszy próbuje dotrzeć do würzburskiego księcia biskupa Johanna von Brunna, by prosić go o pomoc, ale doganiają ją żądni śmierci siepacze wielkiego mistrza. W obronie siostry Justyny stają była nierządnica Maria, prowadząca już od dawna ustabilizowane i szczęśliwe życie na zamku Kibizstein, i jej mąż Michał. Nie wiedzą jednak, że ocalenie młodej zakonnicy stanie się dla nich początkiem niebezpiecznej wyprawy, podczas której za każdym rogiem czaić się będzie śmierć…

„Wierni czytelnicy powieści Iny Lorentz i tym razem się nie zawiodą”.

Passauer Neue Presse„Kolejna znakomita powieść Iny Lorentz– trzymająca w napięciu, nastrojowa i z bogatym historycznym tłem”.

Ruhr-Nachrichten


Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Pasjonująca powieść historyczna. Seria „Nierządnica"

2016-06-03
Iny Lorenz to pisarki pseudonim, jednak nie jednej pisarki, ale dwójki autorów. Chodzi o Ingrid Klocke i Elmara Wohlratha. Ich seria, która została przez czytelników nazwana serią „Nierządnicy" przyniosła im sławę. Książki z tego cyklu stały się bestsellerami.

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.