Hellblazer Tom 1 - Brian Azarello | okładka
Egmont

Hellblazer Tom 1 Brian Azzarello

Oprawa twarda
Wydanie: pierwsze
ISBN: 978-83-281-4142-1
EAN: 9788328141421
Tytuł oryginalny: Hellblazer by Azzarello
Liczba stron: 408
Format: 170x260mm
Cena katalogowa: 109,99 zł
Tłumaczenie: Paulina Braiter

109,99 zł 73,03 zł

Oszczędzasz 36,96 zł
-34 %
Zamów teraz, wyślemy jeszcze dziś!

 

Wakacje z książką

 

 

Opis

W pierwszym komiksie z cyklu „Hellblazer” autorstwa Briana Azzarello spotykamy się z głównym bohaterem - Johna Constantine’a, który pierwotnie został stworzony przez legendarnego Alana Moore’a na potrzeby pisanej w latach 80. XX wieku serii „Saga o potworze z bagien”. Constantine zajmuje się magią i nieprzerwanie wikła się w dziwne, niebezpieczne sytuacje, często związane ze zjawiskami paranormalnymi. Postać Johna jest moralnie niejednoznaczna, momentami wręcz odpychająca. Jego podejście do rzeczywistości jest dosyć specyficzne, a w swoim życiu posługuje się głównie podstępem, oszustwem i manipulacją, a nawet… magią. Swoim zachowaniem zraża do siebie ludzi, a w rezultacie nawet jego przyjaciół.

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Ludzkie demony

2019-08-21
John Constantine oko w oko z potworami w ludzkiej skórze. Jednak najmroczniejsi złoczyńcy i najwięksi szaleńcy nie mogą się równać z Constantine'm. Co prawda, bohater nie jest tutaj stuprocentowo taki, jakiego znamy i uwielbiamy, ale komiks wciąż jest mocny. Komiks gruby, pełen wciągających zeszytów, a zamiast fantastyki - ludzkie potwory.

Miła niespodzianka

2019-08-21
Fenomenalny komiks! Gdy sięgałam po niego zupełnie nie miałam pojęcia czego mam się spodziewać. To było zaskoczenie! Rewelacyjne rysunki w połączeniu ze świetnie napisanymi historiami robią super robotę. Od razu kupuję następną część. Polecam!

Dla fanów mroku

2019-08-21
Samo nazwisko Briana Azzarello na okładce krzyczy już wszem i wobec, że komiks musi być po prostu co najmniej fenomenalny. Autor pokazuje w tym komiksie, że potwory nie należą tylko i wyłącznie do fantastycznego świata, ale drzemią także w każdym człowieku. Zostało to przedstawione w tak mrożący krew w żyłach sposób, tak dobitnie...
Komiks dla wszystkich fascynatów mrocznego oblicza świata

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.