Jak się nie zabić i nie zwariować - Justyna Suchanek | okładka
Burda Publishing Polska

Jak się nie zabić i nie zwariować Justyna Suchanek

Broszurowa ze skrzydełkami
Wydanie: pierwsze
ISBN: 978-83-805-3696-8
EAN: 9788380536968
Liczba stron: 232
Wydawnictwo: Burda Publishing Polska
Format: 155x215mm
Cena katalogowa: 44,90 zł

44,90 zł 26,71 zł

Oszczędzasz 18,19 zł
-41 %
Zamów teraz, wyślemy jeszcze dziś!

 

Co druga książka -45%

 

 

Opis

Mierzysz się z autodestrukcyjnymi myślami? Wmawiasz sobie że to Ty jesteś problemem i że nikt Cię nie rozumie? Uwierz, że wcale tak nie jest! Masz prawo do szczęścia, więc odważ się po nie sięgnąć!

Justyna Suchanek już nie boi się opowiadać o swojej przeszłości. Szczerze mierzy się z nią i pokazuje najciemniejsze momenty ze swojego życia. Dorastała w rodzinie z problemem alkoholowym, zmagała się z depresją, miała próby samobójcze, a także przebywała w szpitalach psychiatrycznych. Dzieli się tym w swojej książce, na kanale YouTube oraz Instagramie. Pokazuje jak poradziła sobie z problemami, uwierzyła i pokochała siebie, zawalczyła o własne życie. To właśnie Sukanek motywuje młodych ludzi i sprawia, że sięgają po odpowiednią pomoc.

Pozwól sobie pomóc i TY!

Strona autorki w serwisie Facebook

Promocja książki w serwisie Instagram

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

niesamowita

2020-02-14
Wow! Justyna jest niesamowita, obserwuje ją na insta i prześledziłam kilka filmików na YT jestem zachwycona, muszę kupić książkę koniecznie.

ODWAŻNA

2020-02-14
Nie każdy potrafi być tak odważnym i opowiedzieć o swoich problemach, nieciekawych sytuacjach. Podziwiam Justynę. Jest niesamowicie silną i odważną kobietą, a do tego niezwykle mądrą. Książkę na pewno kupię mojej najbliższej osobie, która posiada podobne problemy. Mam nadzieję, że da sobie trochę pomóc. Trzymajcie kciuki

wspieram

2020-02-14
Szczerze mówiąc, sam tytuł mnie zaintrygował już na samym początku, stąd wgl zainteresowałam się samą autorką. Chciałabym mieć tyle odwagi co Sukanek. Podziwiam i szczerze trzymam za nią kciuki. Książkę kupię, myślę że może przydać się również i mi, a także chcę wspierać Justynę.

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.