Jak uratować świat? Czyli co dobrego możesz zrobić dla planety - Areta Szpura | okładka
WAB

Jak uratować świat? Czyli co dobrego możesz zrobić dla planety Areta Szpura

Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

Pierwsze wydanie: 2019-05-15

ISBN: 978-83-280-6624-3

Liczba stron: 304

Wydawnictwo: WAB

Format: 16.0 x 21.5 cm

Cena katalogowa: 49,99 zł

49,99 zł 31,49 zł

Zamówienie wyślemy 2019-05-22

Opis

Jedyna w swoim rodzaju, zdecydowanie dla każdego - książka o tym jak sam możesz przyczynić się do ocalenia naszej planety.

Areta Szpura jedna z najbardziej rozpoznawalnych twórczyń mody, do niedawna odnosząca sukcesy na skalę światową, postanowiła odejść z branży.
Ubrania marki Local Heroes, nosiły najbardziej rozpoznawalne gwiazdy, Rihanna, Miley Cyrus, Justin Bieber czy Kylie Jenner to tylko niektóre z nazwisk promujących markę.
Dlaczego więc podjęła taką decyzję? Przerażona ogromem odpadów jaki produkuje przemysł tekstylny, zdecydowała nie przykładać do tego ręki.
Teraz i ty możesz dołożyć swoją cegiełkę do naszego lepszego jutra.
Areta Szpura wraz z redakcją Noizz zapoczątkowała akcję " Tu pijesz bez słomki".

Film promujący akcję ”Bez słomki”

Profil Arety Szpury w serwisie Instagram

 

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Jak uratować Świat

2019-04-10

Od dziecka obraz bohatera w mojej głowie wiązał się z jakąś nadprzyrodzoną mocą,  z wielkim pragnieniem posiadania takiej mocy dorastałam, aż w końcu nadszedł czas kiedy przestałam oglądać bajki. Dzis jestem dorosłą kobieta, która już wie, że nie potrzebuje mocy nadprzyrodzonej, żeby zostać bohaterem. Ty też możesz mieć moc, uczyńmy planete na nowo miejscem zdrowym i dobrym dla obecnych mieszkańców ale również dla przyszłych. Potrzebujemy większej świadomości na temat skali problemu i potencjalnej katastrofy, która może się wydarzyć, jeśli się nie opamiętamy. Takie książki, są początkiem. 

 

Brawa!

2019-04-10 Niesamowite, takie historie napawają optymizmem. Areta Szpura zrezygnowała z Local Heroes dla ratowania planety. Bardzo dochodowa firma, kto z nas by się na to zdecydował? Cieszę się, że młodzi ludzie potrafią zabrać głos w ważnej sprawie a ponad to zacząći działać!

Ratujmy planetę

2019-04-10 Dopiero teraz, zaczynamy odczuwać skutki naszych poczynań. W internecie roi się od zdjęć zwierząt morskich, które wskutek połykania plastiku umierają. Co jeszcze musi się wydarzyć, abyśmy zdali sobie sprawe, że jeśli nie zmienimy swoich nawyków to możemy stworzyć sobie piekło na Ziemii. Cieszymy się kiedy szybko przychodzi wiosna, możemy podziękować globalnemu ociepleniu, już wkrótce będziemy mieć tylko dwie pory roku. Nie chcę snuć katastroficznej wizji jutra, ale potrzebujemy takich książek. Potrzebujemy ich bardziej niż myslimy, należy zaszczepić w młodych pokoleniach nawyk dbania o naturę i zwracania uwagi na to co dzieje się ze środowiskiem. Dzięki Areta robisz to dobrze!

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.