Jak zawsze  - Zygmunt Miłoszewski | okładka
W.A.B.

Jak zawsze Zygmunt Miłoszewski

Oprawa miękka
EAN: 9788328055957
Liczba stron: 480
Wydawnictwo: W.A.B.
Format: 14.2 x 20.2 cm
Cena katalogowa: 26,99 zł

26,99 zł 16,68 zł

Produkt niedostępny

Opis

Najbardziej oczekiwana powieść roku już dostępna!

Niektóre małżeństwa zbudowane są na przyjaźni, inne na czułości, a jeszcze inne na porozumieniu dusz. Grażynę i Ludwika zawsze napędzała namiętność, dlatego co roku świętują rocznicę wieczoru z 1963 roku, kiedy to po raz pierwszy rzucili się na siebie, aby uprawiać seks. Co roku jest to dzień podsumowań, planów i pragnień. Czy jest szansa, że coś się jeszcze wydarzy w ich życiu, gdy celebrują okrągłą pięćdziesiątą rocznicę?

Jak zawsze, tak i tym razem smutek zwalczają namiętnością, a rano, ku swojemu zdumieniu budzą się w swoich młodych ciałach, w roku 1963. Warszawa, gdzie zamiast Pałacu Kultury i Nauki jest wieża przyjaźni polsko-francuskiej, Polska z Francją są w ścisłym sojuszu, a Edward Gierek jest porywającym tłumy politykiem opozycji.

Czy ta miłość jeszcze się powtórzy?
Czy i w jaki sposób wykorzystają swoją wiedzę z XXI wieku?
Jakie ciemne strony i tajemnice kryje świat, pozornie lepszy od historii Polski jaką znamy?

„Jak zawsze” to zabawna, pełna humoru powieść o alternatywnej historii Polski. Historia o tym, czy potrafimy wykorzystać drugą szansę i oszukać los, czy może jesteśmy skazani na „jak zawsze”?

To mistrzowska eksploracja nowego gatunku literackiego w wykonaniu Zygmunta Miłoszewskiego. Bez względu na to, czy autor decyduje się na horror, kryminał, romans osadzony w alternatywnej historii, zawsze pokazuje jak osobiste dzieje jego bohaterów splatają się z dziejami Polski.

Jak zawsze -audiobook

Profil Zygmunta Miłoszewskiego w serwisie Instagram

Profil Zygmunta Miłoszewskiego w serwisie Facebook

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Jak zawsze

2019-03-29
Autor przenosi parę starszych ludzi w czasie, daje im drugą szansę. Poprzez ich losy, zastanawiamy się jak my byśmy posątpili. Co by było gdyby? Gdybym wybrała inne studia? Inne życia? Może , dowiemy się smutnej prawdy? Polecam wszystkim książkę Pana Zygmunta.

Jak zawsze

2019-03-29
Czy da się jeszcze raz? Jeszcze raz, przeżyć coś, zakochać się, powtórzyć? Nie wiem jak inni czytelnicy, ale ja chciałbym mieć mozliwość wyboru sprawdzenia drugiej opcji. Przenieść się i zadecydowac czy ta podjęta była właściwą. Bardzo dobra książka, polecam.

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.