Królewsko obdarowany - Emma Chase | okładka
Filia

Królewsko obdarowany Emma Chase

Broszurowa ze skrzydełkami
Wydanie: pierwsze
ISBN: 978-83-807-5628-1
EAN: 9788380756281
Tytuł oryginalny: Royally Endowed
Liczba stron: 304
Format: 140x200mm
Cena katalogowa: 39,90 zł
Tłumaczenie: Dyrek Katarzyna Agnieszka

39,90 zł 24,41 zł

Produkt niedostępny

Opis

Jest kilka zasad, które nie powinny być złamane…

Zawód ochroniarza to zbiór obowiązków i reguł, które muszą być przestrzegane. Dobry ochroniarz nigdy nie powinien tracić klientki z pola widzenia, musi być skupiony i przede wszystkim nigdy, przenigdy się w niej nie zakochać.

Logan St. James i księżniczka Ellie Hammond tworzą historię, która według zasad nie powinna się wydarzyć. Czy są przeszkody, których nie da się pokonać? Czy są zasady, których nie da się złamać?

Logan wychował się w rodzinie, która miała problemy z prawem. Mężczyzna chowa swoje tatuaże pod dobrze skrojonym garniturem. Jest przystojny, szlachetny, lojalny i bardzo, bardzo sprawny. Logan nie narzekał na brak powodzenia u kobiet. Jednak on chce tylko jedną- Ellie Hammond, dziewczynę, która według niego jest nieosiągalna. Przez wiele lat opiekował się nią, dbał o jej bezpieczeństwo oraz uczył ją samoobrony.

Ellie również obserwuje Logana. Podkochuje się w swoim bardzo męskim ochroniarzu. Uważa, że Logan nie jest nią zainteresowany, że skupiony jest tylko na poprawnym wykonywaniu swojej pracy.

Księżniczka Hammond ma 22 lata. Nadszedł moment, w którym musi podjąć poważne decyzje i odnaleźć swoją drugą połówkę. Dziewczyna marzy o „żyli długo i szczęśliwie” z Loganem

Czy Ellie i Logan pozwolą sobie na romans? Czy miłość zagości w ich sercach?

Instagram

Facebook

YouTube

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Cudo

2019-04-05

Bardzo zabawna książka. Ciągle czytałam ją z uśmiechem na twarzy. Logan St.James przystojny ochroniarz Ellie. Jest to bardzo przykładny mężczyzna. Nie chce wychodzić poza granice swoich ochroniarskich obowiązków. Ani Ellie, ani Logan nie są związani z rodem królewskim. Ellie zaś jest siostrą księżniczki. Logan jej ochroniarzem.

Boska książka. Jestem pewna, że jeszcze do niej wrócę. No i przede wszystkim: już nie mogę się doczekać kolejnych części.

!

2019-04-05
Jedna z lepszych książek jakie przeczytałąm kiedykolwiek. Bardzo, bardzo przyjemna. Emocjonująca, śmieszna, romantyczna. Książka idealna ;)

Super

2019-04-05
Siedemnastoletnia Ellie jest zachwycona, zauroczona w swoim bardzo przystojnym ochroniarzu. Książka jest cudowna. Bardzo emocjonująca i działająca na zmysły. Miłość, która nie powinna mieć miejsca jest zawsze gorąca! Polecam!

Mistrzowski romans

2019-04-05
To już kolejna część królewskiej serii, której jestem ogromną fanką. Napisana w bardzo przyjemnym stylu- podobnie, jak poprzednie części. Wierzycie w przeznaczenie? Ja osobiście tak. Wierzę, że osoby, które są sobie przeznaczone na pewno kiedyś będą razem. Miłość potrafi pokonać nawet największe przeszkody.

Gorąca książka!

2019-04-05

To naprawdę świetny romans.

 Tytuł jest dość niejednoznaczny. Jednak zdecydowanie przyciąga on uwagę tak jak i sama okładka. Prawdę mówiąc to nie mogę się doczekać kolejnego tomu. „Królewsko obdarowany" to tytuł przez, który się „płynie". Napisana bardzo lekkim językiem. Idealna książka na wieczór przy lampce wina. Potrafi rozgrzać! Polecam bardzo serdecznie całą twórczość Emmy Chase.

To coś zupełnie innego niż klasyczne opowieści o zakazanej miłości. Jest w niej coś bajkowego.

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.