Królowa Saby - Ewa Kassala | okładka
Videograf

Królowa Saby Ewa Kassala

Oprawa miękka

Pierwsze wydanie: 2019-07-31

EAN: 9788378357285
Liczba stron: 496
Wydawnictwo: Videograf
Cena katalogowa: 39,90 zł

39,90 zł 29,83 zł

Oszczędzasz 10,07 zł
-25 %
Zamów teraz, wyślemy w poniedziałek.

 

Rabaty sięgające do 80%

 

 

Opis

Kim była tajemnicza i potężna królowa pustynnej krainy Saby? Wiadomo, że była niezależna i niezwykle mądra, mająca niezwykły talent polityczny pragnęła zapewnić jak największy dobrobyt swojemu ludowi.

Po co kobieta przyjeżdzała z wizytami do izraelskiego króla Salomona? Czy chodziło jej jedynie o to by opowiedzieć o swoich wizjach przyszłości? A może coś ich łączyło?

Czy wiadomo ile spełniło się proroctw spisanymi w księdze ,,Proroctwa królowej Saby''? Skąd władczyni mogła wiedzieć o przyszłych wydarzeniach. Niesamowite wizje czy coś innego?

W końcu... co z innymi legendami owianymi wokół jej historii?

Ebook i Audiobook

Czytaj jak chcesz. Książka dostępna na czytniki i aplikacje mobilne.

Profil autorki w serwisie Facebook

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Arcydzieło.

2019-06-21

Nie czytałem nigdy żadnej książki napisanej przez autorkę , ale ,,Królowa Saby" bardzo mi się podobała i muszę jak najszybciej przeczytać inne książki z tej serii.

Od dziecka ciekawiła mnie starożytność, która jest owiana jedną wielką tajemnicą. To czasy tak bardzo róźniące się od teraźniejszości, że ciężko je sobie wyobrazić. Można natomiast wiele spekulować na ten temat, ale nie można być do końca pewnym czy nasze przypuszczenia są prawdzie. O tytułowej władczyni wiemy tak niewiele, że jestem pełen podziwu pracy autorki. Jestem pewny, że musiała przekopać wiele źródeł i powięciła na to bardzo dużo czasu. Polecam.

Bardzo ciekawie napisana

2019-06-21
To nie jest kolejna nudna lekcja historii, powieść jest napisana w bardzo ciekawy i nowoczesny sposób. Według mnie takie powinny być podręczniki, żeby czytając odczuwało się coraz większe zainteresowanie z każdą kolejną stroną. Polecam każdemu, kto chciałby poznać historię królowej Saby, jestem pewna, że nikt nie pożałuje.

Gorąco polecam

2019-06-21
Aż ciężko uwierzyć, że taka historia mogła wydarzyć sie naprawdę. Autorka w sposób bardzo autentyczny opisuje cała historię i wydarzenia z życia Królowej Saby, niesamowcie opisuje miłosną relację pomiędzy nią, a Salomonem. Ewa Kassala skupia się także bardzo na przepowiedniach królowej... Polecam bardzo lekturę. Czyta się ją szybko, ale nie sposób o niej zapomnieć.

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.