Labirynt kości - James Rollins | okładka
Albatros

Labirynt kości James Rollins

Broszurowa ze skrzydełkami
Wydanie: pierwsze

Pierwsze wydanie: 2016-11-09

ISBN: 978-83-798-5766-1
EAN: 9788379857661
Tytuł oryginalny: THE BONE LABIRYNTH
Liczba stron: 528
Wydawnictwo: Albatros
Format: 145x205mm
Cena katalogowa: 40,90 zł
Tłumaczenie: Jan Kabat
Rok wydania: 2016

40,90 zł 28,86 zł

Produkt niedostępny

Opis

Najnowsza powieść Jamesa Rollinsa, to kontynuacja serii Sigma Force

Labirynt kości, najnowsza powieść Jamesa Rollinsa, to kontynuacja serii Sigma Force.

W chorwackich górach archeolog dokonuje dziwnego odkrycia: podziemna katolicka kaplica, ukryta przez wieki, skrywa szczątki neandertalki. Z kolei na ścianach okolicznych pieczar znajdują prymitywne obrazy opowiadające o ogromnej bitwie pomiędzy plemionami neandertalczyków a monstrualnymi, tajemniczymi postaciami. Kim jest ten tajemniczy wróg przedstawiony na dawnych rysunkach i co te obrazy oznaczają?

Zespół dochodzeniowy Sigma Force zostanie zaatakowany, zanim zdąży odkryć jakiekolwiek odpowiedzi. W tym samym czasie w Atlancie ma miejsce brutalny napad na ośrodek badawczy zajmujący się badaniami nad ssakami naczelnymi. Co łączy te dwa, na pozór niezwiązane ze sobą, zdarzenia? Kto za nimi stoi? Poszukiwaniem prawdy zajmie się agent Sigmy, komandor Gray Pierce, który będzie musiał cofnąć się 50 tysięcy lat wstecz. Gray i Sigma będą śledzić ewolucję ludzkiej inteligencji, by dotrzeć aż do jej źródła, i włączą się w apokaliptyczną walkę o przyszłość gatunku ludzkiego, która szybko ogarnie cały świat… i nie tylko.

Pierce i jego zespół będą musieli stawić czoła starożytnemu złu, wskrzeszonemu przez współczesną genetykę, wystarczająco silnemu, aby doprowadzić do końca dominacji człowieka na Ziemi.

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Starożytne zło

2016-11-14
„James Rollins" to pseudonim amerykańskiego pisarza polskiego pochodzenia, Jamesa Paula Czajkowskiego. James Rollins to nie jedyny pseudonim pisarza, swoje pierwsze próby literackie publikował pod imieniem „James Clemens". Jednak porzucił ten pseudonim w momencie, kiedy okazało się, że jego drugie alter ego osiągnęło sukces. Wtedy pozostał tylko James Rollins.

SIGMA Force w obronie ludzkości

2016-10-14
„James Rollins" oraz „James Clemens" to pseudonimy artystyczne Jamesa Paula Czajkowskiego, amerykańskiego pisarza polskiego pochodzenia, który zasłynął twórczością w gatunku fantasy, powieści sensacyjnych oraz thrillerów. Przede wszystkim znany jest jako James Rollins, autor cyklu książek o drużynie SIGMA. Zapewne również fani Indiany Jonesa słyszeli o pisarzu, ponieważ jest on autorem książki opartej na tym dziele filmowym George'a Lucasa. James Rollins napisał książkę „Indiana Jones i Królestwo Kryształowej Czaszki".

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.