Mała WIELKA zmiana Jak skuteczniej wywierać wpływ - Cialdini Robert B., Martin Steve J., Goldstein Noa | okładka
GWP

Mała WIELKA zmiana Jak skuteczniej wywierać wpływ Robert B. Cialdini, Steve Martin, Noah Goldstein

Broszurowa ze skrzydełkami
Wydanie: pierwsze
ISBN: 978-83-748-9648-1
EAN: 9788374896481
Tytuł oryginalny: The small big. Small changes that spark big influence.
Liczba stron: 288
Format: 135x205mm
Cena katalogowa: 39,90 zł
Tłumaczenie: Agnieszka Cioch

39,90 zł 29,83 zł

Oszczędzasz 10,07 zł
-25 %
Zamówienie wyślemy 2020-09-25

 Witaj szkoło!

 

 

Opis

Najnowsza książka mistrza perswazji, Roberta Cialdini'ego. Dzięki zawartym w niej praktycznym wskazówkom nauczysz się jeszcze skuteczniej wywierać wpływ na innych i dowiesz się, w jaki sposób niewielkie zmiany mogą prowadzić do wielkich efektów.

Poznaj siłę małych zmian: osiągaj zamierzone cele, obroń się przed perswazją i zbuduj pozytywne i silne relacje!

Robert Cialdini- fanpage

Steve Martin-fanpage

Robert Cialdini- instagram

Steve Martin-instagram

Robert Cialdini-youtube

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Ciekawa pozycja

2019-08-20
Zwykle nie jestem pozytywnie nastawiony do takich książek. Zwykle to doświadczenie było dla mnie najlepszym polem do zdobywania wiedzy... ale przełamałem się i postanowiłem zobaczyć co na ten temat mówią specjaliści i byłem mile zaskoczony. Było w niej kilka oczywistych faktów, ale większość była dla mnie nowością. Po przeczytaniu tej ksiązki na pewno dam szansę innym tytułom z tej kategorii. Polecam

Po amerykańsku!!

2019-08-20
Jako studentka psychologii z chęcią sięgnęłam po ten tytuł. Muszę przyznać, że wiele się dowiedziałam, co pokazuje, że książka jest warta lektury. Pozwala utrwalić posiadaną wiedzę i nabyć nową! Idealnie dopełnia "Wywieranie wpływu na ludzi" Cialdiniego-jeśli ktoś nie zna, to również godna polecenia!! Jeśli chodzi o samą treść "Małej wielkiej zmiany" to jest ona przedstawiona w prosty sposób, nie zawiera terminologii naukowej, przez co czyta się ją dość szybko. Nie wszystkie rozwiązania proponowane przez autorów są popularne w naszym kraju, ale zawsze można próbować "amerykańskich" sposobów w swojej firmie:)

Bardzo wartościowa książka!

2019-08-20
Mała WIELKA zmiana to obszerny opis wszelkiego rodzaju wpływu, który jest stosowany w kontaktach międzyludzkich. Został mu nadany pozytywny charakter, co pokazuje jasne strony mechanizmu wywierania wpływu. Bez wątpienia jest to książka specjalistyczna, które pozwala na zgłębianie wiedzy. Pojęcia są wzbogacone o ciekawe anegdoty, które pozwalają lepiej je zrozumieć i dopasować do sytuacji. Z czystym sumieniem mogę polecić wszystkim zainteresowanym tematem, wiedza naprawdę ma odniesienie do rzeczywistości, co czyni ją użyteczną i bardzo przydatną w codziennym życiu. Pozycja na półce,do której bez wątpienia chętnie się wraca!

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.