Małe cuda. Rady, jak kochać i żyć - Cheryl  Strayed | okładka
Znak literanova

Małe cuda. Rady, jak kochać i żyć Cheryl Strayed

Oprawa miękka
Wydanie: pierwsze

Pierwsze wydanie: 2014-02-03

ISBN: 978-83-240-2498-8
EAN: 9788324024988
Opracowanie graficzne: Mariusz Banachowicz
Tytuł oryginalny: Tiny Beautiful Things: Advice on Love and Life from Dear Sugar
Liczba stron: 400
Wydawnictwo: Znak literanova
Format: 144x205
Cena katalogowa: 36,90 zł
Tłumaczenie: Adriana Sokołowska-Ostapko

36,90 zł 24,99 zł

Produkt niedostępny

Opis

Kolejna książka autorki „Dzikiej Drogi”

Życie potrafi nieźle dać w kość: zdradził cię ukochany, straciłaś kogoś bliskiego, ledwo wiążesz koniec z końcem. Ale bywa też wspaniałe: dostałaś wymarzoną pracę, zakochałaś się, spełniło się twoje marzenie. Codziennie doświadczamy życia w całej jego złożoności i zdarza się, że zwyczajnie potrzebujemy rady albo wsparcia.
Dla tysięcy ludzi wsparciem okazała się Cheryl Strayed, autorka bestsellerowej Dzikiej drogi. Przez wiele lat anonimowo prowadziła internetowy dział z poradami, który stał się prawdziwym fenomenem. Ludzie pisali do niej, bo czuli, że ta nieznajoma naprawdę ich rozumie i odpowiada na każde pytanie z wielką empatią i mądrością.
Rzeczywiście, Cheryl poznała wszystkie smaki życia. By pokonać własne demony, wyruszyła w samotny marsz wzdłuż wybrzeża Ameryki. Teraz dzieli się swoim doświadczeniem z nami.
Rzadko zdarza się lektura tak nam bliska. Dotykająca najbardziej ukrytych miejsc w sercu, przynosząca otuchę i ładująca energią.

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

By zrobić krok na przód

2015-02-11
Stare porzekadła głoszą: "żyj pełnią życia i celebruj każdą chwilę", "nie oglądaj się za siebie", "życie jest zbyt krótkie, aby martwić się tym, co za nami" ... A co zrobić, gdy nasza codzienność daleka jest od tej wymarzonej, od tej układanej i planowanej od wielu lat?

Książka przedziwna – „Małe cuda” Cheryl Strayed

2014-11-13
Książka przedziwna. Dlaczego? Z kilku powodów. Po pierwsze dlatego, że chciałoby się przestać ją czytać, a jednocześnie nie można się od niej oderwać. Po drugie - irytuje, ale też intryguje. Wreszcie - budzi podejrzenia, chociaż wydaje się być przepełniona szczerością. Postaram się te sprzeczności wyjaśnić.

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.