Mistrz - Andy Andrews  | okładka
Otwarte

Mistrz Andy Andrews

Oprawa twarda z obwolutą
Wydanie: pierwsze

Pierwsze wydanie: 2010-10-13

ISBN: 978-83-7515-098-8
EAN: 9788375150988
Tytuł oryginalny: The Noticer
Liczba stron: 192
Wydawnictwo: Otwarte
Format: 136 x 205 mm
Cena katalogowa: 32,90 zł

32,90 zł 22,37 zł

Produkt niedostępny

Opis

To niezwykła opowieść, która odmieniła życie milionów ludzi na całym świecie

Pewnego dnia w małym nadmorskim miasteczku pojawia się tajemniczy mężczyzna, Jones – dla jednych włóczęga, dla drugich wędrowiec. Taszczy wielką walizkę, czasem kogoś zagadnie. Wybiera smutnych, nieszczęśliwych i zdruzgotanych ludzi. Mówi: „Chodź tu bliżej, do światła”. Potem życie każdego z nich się zmienia. A po kilku dniach…  

„Mistrz” to niezwykła opowieść, która odmieniła życie milionów ludzi na całym świecie. Została przetłumaczona na dwadzieścia języków i stała się międzynarodowym bestsellerem. Teraz Ty możesz poznać sekret Jonesa. Najlepsze dopiero przed Tobą!

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Dla szukających własnej drogi

2012-01-24
Cudowna, cieplutka, rozgrzewa jak gorące winko w chłodne, zimowe wieczory. „Mistrz" to bardzo ciekawa i niewątpliwie zmuszająca do refleksji książka. Napisana prostym, przystępnym językiem, a słowa głównego bohatera dające zaufanie, są niezwykle cenne i pomocne. Ta książka jest dla wszystkich! Dla tych, którzy wierzą w potęgę podświadomości, jak również dla tych, którzy nie tolerują rad zawartych w poradnikach dotyczących rozwoju osobistego i pozytywnego myślenia.

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.