Odzyskane szczęście - Abbi Glines | okładka
Pascal

Odzyskane szczęście Abbi Glines

Oprawa miękka
Wydanie: pierwsze
ISBN: 978-83-764-2450-7
EAN: 9788376424507
Tytuł oryginalny: Simple Perfection
Liczba stron: 304
Format: 13.0x20.6
Cena katalogowa: 34,90 zł
Tłumaczenie: Agata Żbikowska

34,90 zł 17,45 zł

Produkt niedostępny

Opis

Historia Woodsa i Delli
Ona jest moim ideałem. Do niej należy moje serce. Jej smutek mnie zabija.
Związek Woodsa i Delli to jeden z tych, o których wiadomo, że będą trwać wiecznie. Tych dwoje jest dla siebie stworzonych i wydaje się, że ich miłość przetrwa wszystkie przeciwności.
Woods stawia pierwsze kroki w roli szefa rodzinnego interesu. Czeka go wiele niełatwych decyzji i chociaż świetnie sobie radzi, wprowadzanie nowych reguł nie wszystkim się podoba. Czy uda mu się postawić na swoim?
Mimo kłopotów w firmie myśli Woodsa wciąż krążą przede wszystkim wokół Delli. Dziewczyna próbuje stawić czoło przeszłości. Gdy wszystko zaczyna iść w dobrym kierunku, jedno nieporozumienie burzy cały jej spokój. By go odzyskać, będzie musiała złamać Woodsowi serce i zmierzyć się z długo skrywaną prawdą.
Czy Della podejmie walkę o samą siebie i chłopaka, którego kocha?
Jak wiele poświęci Woods, by jej nie stracić?
Rok temu czułem się kompletnie zagubiony. Moje życie było wielkim popieprzonym bałaganem. Zatrzymałem się na stacji benzynowej i spotkałem tę przepiękną brunetkę, która nie potrafiła zatankować samochodu. Jakimś sposobem namówiłem ją, żeby poszła ze mną na kolację. Rozbawiła mnie i sprawiła, że naprawdę się napaliłem. Kiedy noc dobiegła końca i musiałem zostawić ją śpiącą w hotelowym łóżku, było mi ciężko. Nie chciałem tego. Ale moje życie było skomplikowane, a ona musiała wyruszyć w świat w poszukiwaniu siebie.

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.