Opiekunka -  | okładka
WAB

Opiekunka Sheryl Browne

Broszurowa ze skrzydełkami
Wydanie: pierwsze

Pierwsze wydanie: 2019-06-05

ISBN: 978-83-280-6711-0
EAN: 9788328067110
Liczba stron: 400
Wydawnictwo: WAB
Format: 13.5 x 20.2 cm
Cena katalogowa: 39,99 zł
Tłumaczenie: Jacek Żuławnik

39,99 zł 23,26 zł

Produkt niedostępny

Opis

Sheryl Browne zasłynęła w Wielkiej Brytanii szczególnie jako autorka bestsellerowych thrillerów oraz współczesnych romansów. Książki Sheryl są pełne zawiłości, nagłych zwrotów akcji, nieoczekiwanego rozwoju fabuły. Jej książki uzależniają.

Opiekunka to nowe dzieło autorki, które ma przerazić i przestrzec czytelnika przed złem, które czai się nawet tam, gdzie najmniej się go spodziewamy!

Thriller, od którego nie będziesz mógł się oderwać!

Melissa i Mark Cainowie są szczęśliwym małżeństwem. Zadowoleni z faktu, że znaleźli Jade -opiekunkę, która ma doskonały kontakt z małymi dziećmi, nie rozpoznają czyhającego zła. Jade ma za sobą dramatyczne przeżycia – widziała, jak jej dom spłonął. Dlatego przygarnięcie jej pod dach wydaje się w tej sytuacji znakomitym rozwiązaniem, gdyż bardziej niż ktokolwiek inny, potrzebuje obok siebie kochającej rodziny. Cainowie są wyjątkowo zapracowanym małżeństwem. Mark pracuje jako oficer policji, Melissa zajmuje się prowadzeniem własnego interesu. Nie dostrzegają, kiedy rodzina staje się coraz bardziej zależna od opiekunki, która z ochotą pomaga domownikom. Kiedy Melissa zaczyna popadać w depresję, Jade przejmuje większość obowiązków. Gdy Mark zauważa coś podejrzanego, pewną zmianę atmosfery w domu, odkrywa, że z pozoru idealna opiekunka skrywa diabelską tajemnice. To, co zauważa, wstrząsa nim do głębi. Zaczyna się domyślać, jaką tajemnicę skrywa w sobie Jade…

Sheryl Browne

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Z wyższej półki

2019-04-18
Mogłabym napisć całą treść książki tutaj, ponieważ tak bardzo zapadła mi w pamięć. Chciałam kupić jakąś książke, aby się zrelaksować i dostarczyć sobie rozrywki, dlatego sięgnęłam po tę pozycję. Wielką zabawę sprawiało mi rozwiązywanie zagadki wraz z głównymi bohaterami. Można powiedzieć, że mam już swoiste doświaczenie z tego typu książkami i ta absolutnie nie odstaje od moich ulubionych. Czyta się błyskawicznie i znakomicie. Obiecujący początek twórczości.

10/10

2019-04-18
Sheryl Bowne nie jest zbyt znaną autorką w Polsce, dlatego "Opiekunka" to mój pierwszy kontakt z jej twórczością. I jestem mile zaskoczona. Książkę czyta się szybko i akcja jest dynamiczna. Pomysł na fabułę według mnie jest bardzo dobry. Nie jest banalna i przewidywalna, choć wydawać by się mogło, że zostały już wyczerpane pomysły na ciekawe thrillery. Książka jest dla fanów mrocznych kilmatów. Na pewno nie dla tych, którzy zakrywają oczy na horrorach w kinie:):) Czekam na kolejne wydania dzieł tej autorki:)

Bardzo dobry thriller

2019-04-18
Wydawcy mieli rację, od tej książki nie sposób się oderwać. Przez większość lektury byłam na zmianę przerażona i jednocześnie ciekawa dalszych wydarzeń. Kiedy poznajemy rodzinę Clarków, czytelnik nie podejrzewa, że niebawem, za sprawą niewinnie wyglądajecej opiekunki, ich sielankowe życie dość mocno zostanie zachwiane. Fenomen tej książki polega na tym, że czytelnik absolutnie nie może przewidzieć dlaczego rozwoju fabuły. Polecam szczególnie dla fanów mocnych thrillerów;)

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.