Osobisty (i osobliwy) niepamiętnik Niekrytego Krytyka - Maciej Frączyk | okładka
Filia

Osobisty (i osobliwy) niepamiętnik Niekrytego Krytyka Maciej Frączyk

Oprawa miękka
ISBN: 978-83-8075-043-2
EAN: 9788380750432
Liczba stron: 168
Wydawnictwo: Filia
Format: 140x200mm
Cena katalogowa: 34,90 zł
Rok wydania: 2015

34,90 zł 22,38 zł

Produkt niedostępny

Opis

Cyniczna i żenująca odpowiedź na „ZNISZCZ TEN DZIENNIK"

Zapraszam wszystkich na wspólną podróż do magicznego świata martwych prostytutek, dzieci w beczkach po kiszonej kapuście i pozytywnych stron patologicznej rodziny!
Mój osobliwy niepamiętnik to skrzyżowanie czarnego jak płuca Lemmy’ego Kilmistera poczucia humoru, lalki Voodoo, planszy Ouija i przemyśleń tak głębokich, że będziesz mógł w nich utopić nawet największe smutki. Albo szefa.
Tak, ta niepozorna książka zmieni Twoje życie o 16 stopni, zniesmaczy rodziców i skłoni domowego chomika do zastanowienia się nad teorią czarnej dziury między pośladkami.
A jeśli nie lubisz czytać, niepamiętnik doskonale sprawdza się jako podpórka pod krzywy stolik albo broń obuchowo-miotana. Dostępna tylko dla osób, które przekroczyły 150 centymetrów wzrostu i mają włosy pod pachami.
Ten NIEPAMIĘTNIK pozwoli ci na wyrażenie siebie, swojego prawdziwego, niepowtarzalnego ja.
Dzięki niemu stworzysz boga, poznasz prawdę na temat swojej orientacji seksualnej, odnajdziesz bezsens życia i rozpalisz grilla. Wyrywaj, gnieć, szarp, daj upust swojej frustracji, a twoja anarchistyczna dusza niech wreszcie zawyje.

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

"Magazyn z książkami" poleca

2015-12-10
Maciej Frączyk to jeden z pierwszych i najbardziej znanych polskich youtuberów. Do tego satyryk, recenzent, publicysta, prezenter radiowy, duża osobowość i osobliwość jednocześnie. Znany bardziej jako Niekryty Krytyk napisał czwartą już w swoim dorobku książkę.

Kolejna książka Niekrytego Krytyka

2016-02-12
Maciej Frączyk zaistniał jako youtuber pod pseudonimem „Niekryty Krytyk". W swoich filmikach w satyryczny, dowcipny sposób wyśmiewał polskie seriale obyczajowe czy paradokumentalne, albo telezakupy, również żartował z filmów edukacyjnych, które były (są?) emitowane w szkołach na zajęciach z wychowania do życia w rodzinie, albo z programów i bajek dla dzieci.

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.