Paryski szyk w twoim domu. Stylowe wnętrza - Mahdavi India, Delos Soline | okładka
Rebis

Paryski szyk w twoim domu. Stylowe wnętrza India Mahdavi, Soline Delos

Oprawa miękka
Wydanie: pierwsze

Pierwsze wydanie: 2013-11-13

ISBN: 978-83-781-8436-2
EAN: 9788378184362
Liczba stron: 208
Wydawnictwo: Rebis
Format: 155x240mm
Cena katalogowa: 69,90 zł
Tłumaczenie: Elżbieta Bandel

69,90 zł 44,82 zł

Produkt niedostępny

Opis

W tej pięknie ilustrowanej książce znana projektantka radzi, jak sprawić, by mieszkanie było wygodne, funkcjonalne, a przede wszystkim nietuzinkowe. Autorka zdradza tajniki swojego warsztatu, by pomóc nam ukryć mankamenty wnętrza i podkreślić jego atuty, a także udekorować je tak, by odzwierciedlało naszą osobowość. Na końcu książki znajduje się praktyczny spis inspirujących miejsc i adresy sklepów, w których można kupić niezbędne materiały, także za pośrednictwem Internetu.
India Mahdavi jest architektem i znaną na całym świecie projektantką wnętrz. Pracowała ze słynnym Christianem Liaigre, zanim w 1999 roku otworzyła własne studio. Realizowała wiele zamówień, m.in. na wystrój restauracji w hotelu Connaught w Londynie,restauracji Thoumieux i modnego bistro Chez Germaine w Paryżu. „Time” zaliczył ją do stu najbardziej wpływowych projektantów 2008 roku.
Soline Delos jest dziennikarką, pisze m.in. dla „Elle Décoration” i „Elle”.
„Ta książka jest dowcipna i wnikliwa. Rady Indii Mahdavi to dobry początek dla każdego, kto chce się zająć architekturą wnętrz lub interesuje się designem. Ponadczasowe zasady, którymi się dzieli na łamach tej książki, i porywające wizualizacje projektów sprawiły, że nazwisko Mahdavi szybko stało się synonimem dobrej marki”- ~360Fashion

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.