Potęga KIEDY. Żyj w zgodzie ze swoim naturalnym rytmem - Michael Breus | okładka
Oprawa miękka
Wydanie: pierwsze

Pierwsze wydanie: 2017-02-13

ISBN: 978-83-240-3731-5
EAN: 9788324037315
Tytuł oryginalny: The Power of When
Liczba stron: 352
Wydawnictwo: Znak literanova
Format: 144x205mm
Cena katalogowa: 39,90 zł
Tłumaczenie: Agnieszka Myśliwy
Rok wydania: 2017

39,90 zł 26,99 zł

Produkt niedostępny

Opis

Odkryj potęgę KIEDY

Podejmuj właściwe decyzje we właściwym czasie

O której organizować burzę mózgu, aby nie była burzą w mózgu? Czy najlepszy czas na prośbę o podwyżkę zależy od faz Księżyca? Seks tylko przed snem, a fitness o poranku? I o której trzeba iść spać, żeby w końcu się wyspać? Na te pytania odpowie ci twój zegar biologiczny.

Ludzie wcale nie dzielą się na SOWY i SKOWRONKI! Ta książka całkowicie zmieni twój sposób myślenia. Dowiedz się, którym typem jesteś: DELFINEM, LWEM, NIEDŹWIEDZIEM CZY WILKIEM? Wiedza o twoim naturalnym zegarze biologicznym sprawi, że poznasz swój idealny moment. Na regenerujący sen, udany trening, kreatywne myślenie, a nawet podwyżkę i seks… Wystarczą drobne zmiany w planie dnia, by w pełni uwolnić swój potencjał.

Nie musisz zmieniać tego, CO i JAK robić. Kluczem do sukcesu jest KIEDY.


Ta książka sprawi, że odnajdziesz swój własny rytm.


Doktor Michael Breus jest chronobiologiem i psychologiem klinicznym. Dzięki codziennej pracy z pacjentami stworzył przełomową teorię chronotypów. Jest autorem zaskakująco prostego i skutecznego programu, który prowadzi do synchronizacji rytmu życia z wewnętrznym zegarem biologicznym.


Inni klienci sprawdzali również

59,95 zł

47,33 zł

Wampir - Wojciech Chmielarz | mała okładka
-41 %

Wampir

Wojciech Chmielarz

6.8 / 10 (3239 ocen)

34,90 zł

20,42 zł

Serce Europy - Norman Davies | mała okładka
-32 %

Serce Europy

Norman Davies

7.2 / 10 (331 ocen)

64,90 zł

43,99 zł

Alkoya Odcinek 1 - Grzegorz Mazur | mała okładka
-29 %

Alkoya Odcinek 1

Grzegorz Mazur

7.2 / 10 (5 ocen)

26,99 zł

19,15 zł

Rick i Morty. Tom 5 - Marc Ellerby; Kyle Starks | mała okładka
-34 %

Rick i Morty. Tom 5

Marc Ellerby, Kyle Starks

7.8 / 10 (33 ocen)

39,99 zł

26,37 zł

O rzeczach ważnych - Grzegorz Ryś | mała okładka
-33 %

O rzeczach ważnych

abp Grzegorz Ryś

7.8 / 10 (32 ocen)

39,99 zł

26,99 zł

Podróże serc - Agnieszka Panasiuk | mała okładka
-37 %

Podróże serc

Agnieszka Panasiuk

7.1 / 10 (42 ocen)

42,00 zł

26,51 zł

Dzieci żółtej gwiazdy - Mario Escobar | mała okładka
-40 %

Dzieci żółtej gwiazdy

Mario Escobar

7.1 / 10 (241 ocen)

44,90 zł

26,77 zł

49,99 zł

28,99 zł

Nowość

54,99 zł

37,39 zł

Inne książki z tej kategorii

Przywództwo - Brian Tracy | mała okładka

Przywództwo

Brian Tracy

5.9 / 10 (20 ocen)

29,90 zł

27,75 zł

55,00 zł

41,64 zł

29,90 zł

18,52 zł

39,90 zł

34,93 zł

Jednominutowy Menedżer spotyka małpę - Blanchard Ken, Oncken William Jr., Burrows Hal | mała okładka

Jednominutowy Menedżer spotyka małpę

Blanchard Ken, Oncken William Jr., Burrows Hal

24,90 zł

23,11 zł

Źródło Jak zmienić swoje życie na lepsze - Tara Swart | mała okładka
-22 %

Źródło Jak zmienić swoje życie na lepsze

Tara Swart

5.8 / 10 (21 ocen)

39,90 zł

31,24 zł

54,90 zł

32,74 zł

39,90 zł

22,63 zł

Sekrety terapii kolorami Jak korzystać z energii barw? - Leszek Matela | mała okładka
-43 %

Sekrety terapii kolorami Jak korzystać z energii barw?

Leszek Matela

5.0 / 10 (1 ocena)

42,00 zł

24,07 zł

Strączki - Maria Banach | mała okładka
-34 %

Strączki

Maria Banach

67,90 zł

44,89 zł

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Skowronek i sowa to już przeszłość...

2019-02-08
Kto z nas nie słyszał albo sam nie kreował siebie na skowronka albo sowę, chcąc w ten sposób wytłumaczyć wszelkiego rodzaju deficyty, spadek formy, a nawet lenistwo. Doktor Breus przekonuje nas jednak, że rzeczywiście chronotyp może mieć wpływ na nasze funkcjonowanie, co ważne nie opiera się na mądrościach ludowych tylko na faktach. W publikacji znajdziemy psychotest, który pomoże nam określić czy jesteśmy ostrożnym delfinem, skrupulatnym lwem, otwartym na innych niedźwiedziem, który swój zegar biologiczny ma zsynchronizowany z cyklem słonecznym, a może kreatywnym wilkiem. Okazać się może, że nocne przebudzenia są całkiem normalne, a najlepsza pora na drinka to 17.30 albo dopiero 19. Przyjmowanie leków o odpowiedniej porze, może zwiększyć ich skuteczność , a waga może stać się naszym sprzymierzeńcem i pozwolić nam na utrzymanie zdrowej masy ciała. Najlepsza pora na pójście do toalety? Dlaczego, nie. Okazuje się bowiem, że wiele prozaicznych czynności w ciągu dnia może odgrywać ważną rolę i wpływać na jakość naszego życia, dobre samopoczucie. Dzięki tej książce, można odkryć klucz do sukcesu i szczęścia. Znalezienie swojego rytmu umożliwi nam wykorzystanie w pełni swojego potencjału, a nawet zakochanie się i stworzenie trwałej romantycznej relacji. Pora kontaktowania się z drugim człowiekiem to kolejna interesująca kwestia, przecież nikt z nas nie chce być natrętem, a z drugiej strony warto wiedzieć, o której wzbudzić pozytywne uczucia, lub stworzyć atmosferę intymności... A, że jeśli chodzi o sferę intymną, też warto wiedzieć kiedy jesteśmy najbardziej usatysfakcjonowani ,to już inna sprawa. Książka ta stanowi dobrą instrukcję, do wykonania pierwszego kroku ku lepszemu i wydajniejszemu życiu. Dogłębne poznanie naszego naturalnego rytmu, to najlepsze co możemy sobie podarować w ramach procesu budowania swojego szczęścia i osobistej satysfakcji.

Potęga KIEDY. Żyj w zgodzie ze swoim naturalnym rytmem

2019-02-08
„Potęga KIEDY" Michael Breus to świetnie napisany i czytający się poradnik jak „żyć w zgodzie ze swoim naturalnym rytmem okołodobowym". Poradnik, który nie zanudza a wręcz zaciekawia czytelnika żądnego informacji jak na nasze życie, samopoczucie wpływają pory dnia i nocy. Informacje podane w bardzo przystępnym stylu, podział na chronotypy, układ treści zagadnień jednakowy dla wszystkich rozdziałów jest ułatwieniem dla czytelnika. Możliwość wybiórczego zapoznania z treścią (np. tylko o swoim chronotypie, bez szczególnego zagłębiania się w inne) jako samoistnego rozdziału, zagadnienia jest
w odbiorze super fajna, bo czytamy to co w danej chwili nas interesuje. Bardzo dużo porad jak w prosty sposób , a co ważne niskobudżetowy, poprawić swoje życie. Choć trzeba powiedzieć, że sprostać wszystkim zaleceniom wymaga od nas bardzo silnej woli. Jednak jak sam autor zachęca, nie wszystko od razu, małymi kroczkami też możemy dojść do celu. Warto mieć pod ręką ten poradnik i zachęcam do osiągnięcia „ideału" przedstawionego przez autora.

Kluczem do szczęścia jest KIEDY

2019-02-08
Szczerze mówiąc, osobiście niechętnie sięgam po wszelkiego rodzaju poradniki, lecz ta pozycja pozytywnie mnie zaskoczyła. Doktor Michael Breus dzięki codziennej pracy z pacjentami stworzył przełomową teorię chronotypów. Według niego ludzie dzielą się na lwy, niedźwiedzie, delfiny i wilki. W książce zamieszczony jest psychotest, dzięki któremu dowiadujemy się do którego typu należymy. Ta wiedza umożliwia wprowadzenie do naszego życia kilku z pozoru małych zmian, które pomogą zsynchronizować rytm życia z zegarem biologicznym. Napisana przyjemnym stylem, zdecydowanie godna polecenia.

Delfin czy wilk?

2019-02-07
Książka zachęca już okładką.Świetny pomysł z tym zegarem.A w środku jeszcze lepiej.Bo nie każdy jest przecież skowronkiem,kolibrem,czy sową.
Autor wprowadza nowy podział:delfin,lew,niedźwiedź,wilk.Po wypełnieniu kilku psychotestów wszystko już wiemy.Kiedy w zgodzie z naszym zegarem biologicznym jeść,spać,pracować,a nawet,kiedy najlepiej uprawiać sex.
Taką wiedzę,popartą badaniami,przekazuje nam w swojej książce dr Michael Breus,chronobiolog i psycholog kliniczny.
Zachęcam do lektury,nie tylko ciekawe,ale i przydatne w życiu codziennym.
Ja jestem wilkiem,a Ty?

Potęga KIEDY. Żyj w zgodzie ze swoim naturalnym rytmem

2019-02-05
Idealna znajomość psychologii pacjenta pozwoliła dr Michaelowi Breusowi skonstruować zarys własnego doświadczenia i przedstawić go w tej oto w autorskim poradniku. Uśmiech doktora , który zamieszczony jest na końcu okładki przekonuje ,że można spróbować zmienić swoje życie. Autor nie zapomina w swoim poradniku o osobach , które posiadają problemy żyjąc swoim naturalnym rytmem.

Poradnik Potęga KIEDY. Żyj w zgodzie ze swoim naturalnym rytmem składa się 16 rozdziałów podzielonych na 3 części:

I cześć: Chronotypy

II część: Najlepsza pora na ...

III część: Pora „kiedy" w życiu

Właściwie jest jeden z najlepszych poradników,z którym miałam się okazję się zapoznać, ponieważ przekaz jej był zrozumiały dla mnie jako czytelnika. Wiele informacji zawartych w poradniku zgadza się z rytmem naszego życia, gdyż nasz zegar biologiczny funkcjonuje za szybko, a porady udzielone przez dr Breusa stanowią cenną wskazówkę jak mamy żyć i cieszyć się życiem, jak jeść, spać, zadbać o zdrowie , aktywność, kreatywność.

Spodobało mi się to z jaką dokładnością występuje tutaj podejście do każdego zagadnienia zawartego w poradniku. Umiejętność posiadania wiedzy zawodowej doktora Breusa pozwoliła mu zwrócić uwagę na istotne mechanizmy funkcjonowania pacjenta. Podoba mi się to w tej książce, że każdy przypadek jest konsultowany z innymi lekarzami medycznie w specjalizacji jaką zajmuje się dr Breus - psychologia kliniczna.

Warto jest zwrócić uwagę na każdy przedstawiony w poradniku rozdział ze względu na to, że:

W pierwszym rozdziale części została pozytywnie ujęta psychologia osobowości na podstawie podziałów chronotypów, do których zaliczamy: delfina, lwa, niedźwiedzia, wilka. Opis modelowego dnia jest treścią tej części rozdziału.

II część poradnika dotyczy zapoznania jaką porą wybrać na funkcjonowanie życia. Do każdego z umieszczonej w tej części rozdziałów jest podsumowanie, które zostało w interesujący sposób opracowane.

III część dotyczy opisu zegara biologicznego, a pory roku oraz zegar biologicznego, a zegara biologicznego, a wieku i związanymi z tym tematem zagadnieniami.

Poradnik ten został napisany przez autora medycznym językiem zrozumiałym dla każdego czytelnika. Tekst umieszczony w poradniku jest czytelny, grafika tabelek i stron została opracowana starannie, występują podkreślenia po zakończeniu tekstu. Zawiera 448 stron, oprawa miękka, z ciekawym widniejącym po lewej stronie zegarem biologicznego napisem Żyj w zgodzie ze swoim naturalnym rytmem.

Polecam przeczytać ten poradnik wydany przez Wydawnictwo Znak.

Naprawdę potężna siła kiedy

2019-01-31
Książka jest napisana inteligentnym i fachowym językiem, jednak jest czytelna, prosta i przejrzysta. Zawiera ciekawe informacje, porady sprawdziłam na sobie i rzeczywiście się sprawdzają. Autor wie, o czym pisze. Bardzo fajnym pomysłem było dodanie psychotestu, który pomaga nam zrozumieć swój zegar biologiczny i w wyszukiwaniu porad. Polecam!

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.