Potęga KIEDY. Żyj w zgodzie ze swoim naturalnym rytmem - Michael Breus | okładka
Znak literanova

Potęga KIEDY. Żyj w zgodzie ze swoim naturalnym rytmem Michael Breus

Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

Pierwsze wydanie: 2017-02-13

ISBN: 978-83-240-3731-5

Tytuł oryginalny: The Power of When

Liczba stron: 352

Wydawnictwo: Znak literanova

Format: 144x205mm

Cena katalogowa: 39,90 zł

Tłumaczenie: Agnieszka Myśliwy

Rok wydania: 2017

39,90 zł 17,96 zł


Opis

Odkryj potęgę KIEDY

Podejmuj właściwe decyzje we właściwym czasie

O której organizować burzę mózgu, aby nie była burzą w mózgu? Czy najlepszy czas na prośbę o podwyżkę zależy od faz Księżyca? Seks tylko przed snem, a fitness o poranku? I o której trzeba iść spać, żeby w końcu się wyspać? Na te pytania odpowie ci twój zegar biologiczny.

Ludzie wcale nie dzielą się na SOWY i SKOWRONKI! Ta książka całkowicie zmieni twój sposób myślenia. Dowiedz się, którym typem jesteś: DELFINEM, LWEM, NIEDŹWIEDZIEM CZY WILKIEM? Wiedza o twoim naturalnym zegarze biologicznym sprawi, że poznasz swój idealny moment. Na regenerujący sen, udany trening, kreatywne myślenie, a nawet podwyżkę i seks… Wystarczą drobne zmiany w planie dnia, by w pełni uwolnić swój potencjał.

Nie musisz zmieniać tego, CO i JAK robić. Kluczem do sukcesu jest KIEDY.


Ta książka sprawi, że odnajdziesz swój własny rytm.


Doktor Michael Breus jest chronobiologiem i psychologiem klinicznym. Dzięki codziennej pracy z pacjentami stworzył przełomową teorię chronotypów. Jest autorem zaskakująco prostego i skutecznego programu, który prowadzi do synchronizacji rytmu życia z wewnętrznym zegarem biologicznym.


Polecane bestsellery

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Skowronek i sowa to już przeszłość...

2019-02-08 Kto z nas nie słyszał albo sam nie kreował siebie na skowronka albo sowę, chcąc w ten sposób wytłumaczyć wszelkiego rodzaju deficyty, spadek formy, a nawet lenistwo. Doktor Breus przekonuje nas jednak, że rzeczywiście chronotyp może mieć wpływ na nasze funkcjonowanie, co ważne nie opiera się na mądrościach ludowych tylko na faktach. W publikacji znajdziemy psychotest, który pomoże nam określić czy jesteśmy ostrożnym delfinem, skrupulatnym lwem, otwartym na innych niedźwiedziem, który swój zegar biologiczny ma zsynchronizowany z cyklem słonecznym, a może kreatywnym wilkiem. Okazać się może, że nocne przebudzenia są całkiem normalne, a najlepsza pora na drinka to 17.30 albo dopiero 19. Przyjmowanie leków o odpowiedniej porze, może zwiększyć ich skuteczność , a waga może stać się naszym sprzymierzeńcem i pozwolić nam na utrzymanie zdrowej masy ciała. Najlepsza pora na pójście do toalety? Dlaczego, nie. Okazuje się bowiem, że wiele prozaicznych czynności w ciągu dnia może odgrywać ważną rolę i wpływać na jakość naszego życia, dobre samopoczucie. Dzięki tej książce, można odkryć klucz do sukcesu i szczęścia. Znalezienie swojego rytmu umożliwi nam wykorzystanie w pełni swojego potencjału, a nawet zakochanie się i stworzenie trwałej romantycznej relacji. Pora kontaktowania się z drugim człowiekiem to kolejna interesująca kwestia, przecież nikt z nas nie chce być natrętem, a z drugiej strony warto wiedzieć, o której wzbudzić pozytywne uczucia, lub stworzyć atmosferę intymności... A, że jeśli chodzi o sferę intymną, też warto wiedzieć kiedy jesteśmy najbardziej usatysfakcjonowani ,to już inna sprawa. Książka ta stanowi dobrą instrukcję, do wykonania pierwszego kroku ku lepszemu i wydajniejszemu życiu. Dogłębne poznanie naszego naturalnego rytmu, to najlepsze co możemy sobie podarować w ramach procesu budowania swojego szczęścia i osobistej satysfakcji.

Potęga KIEDY. Żyj w zgodzie ze swoim naturalnym rytmem

2019-02-08 „Potęga KIEDY" Michael Breus to świetnie napisany i czytający się poradnik jak „żyć w zgodzie ze swoim naturalnym rytmem okołodobowym". Poradnik, który nie zanudza a wręcz zaciekawia czytelnika żądnego informacji jak na nasze życie, samopoczucie wpływają pory dnia i nocy. Informacje podane w bardzo przystępnym stylu, podział na chronotypy, układ treści zagadnień jednakowy dla wszystkich rozdziałów jest ułatwieniem dla czytelnika. Możliwość wybiórczego zapoznania z treścią (np. tylko o swoim chronotypie, bez szczególnego zagłębiania się w inne) jako samoistnego rozdziału, zagadnienia jest
w odbiorze super fajna, bo czytamy to co w danej chwili nas interesuje. Bardzo dużo porad jak w prosty sposób , a co ważne niskobudżetowy, poprawić swoje życie. Choć trzeba powiedzieć, że sprostać wszystkim zaleceniom wymaga od nas bardzo silnej woli. Jednak jak sam autor zachęca, nie wszystko od razu, małymi kroczkami też możemy dojść do celu. Warto mieć pod ręką ten poradnik i zachęcam do osiągnięcia „ideału" przedstawionego przez autora.

Kluczem do szczęścia jest KIEDY

2019-02-08 Szczerze mówiąc, osobiście niechętnie sięgam po wszelkiego rodzaju poradniki, lecz ta pozycja pozytywnie mnie zaskoczyła. Doktor Michael Breus dzięki codziennej pracy z pacjentami stworzył przełomową teorię chronotypów. Według niego ludzie dzielą się na lwy, niedźwiedzie, delfiny i wilki. W książce zamieszczony jest psychotest, dzięki któremu dowiadujemy się do którego typu należymy. Ta wiedza umożliwia wprowadzenie do naszego życia kilku z pozoru małych zmian, które pomogą zsynchronizować rytm życia z zegarem biologicznym. Napisana przyjemnym stylem, zdecydowanie godna polecenia.

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.