Ronda Rousey. Moja walka/Twoja walka - Rousey Ronda, Burns-Ortiz Maria | okładka
Sine Qua Non

Ronda Rousey. Moja walka/Twoja walka Ronda Rousey, Maria Burns-Ortiz

Oprawa miękka

Pierwsze wydanie: 2016-08-02

ISBN: 978-83-792-4630-4
EAN: 9788379246304
Tytuł oryginalny: Ronda Rousey
Liczba stron: 320
Wydawnictwo: Sine Qua Non
Format: 150x210mm
Cena katalogowa: 39,90 zł
Tłumaczenie: Jakub Małecki
Rok wydania: 2016

39,90 zł 28,62 zł

Produkt niedostępny

Opis

Surowa siła. Instynkt przetrwania. Kobieca wrażliwość.

Rond Rousey, podczas swojej podróży na szczyt, nie miała wcale lekko. Już od najmłodszych lat ludzie nie dawali jej szans. Po swoich narodzinach, na dziesięciostopniowej skali Apgar wykorzystywanej do oceny stanu zdrowia noworodków uzyskała zero punktów. Siła przetrwania była jednak silniejsza. Nie złamały jej zaburzenia mowy, ucieczka z domu, śmierć ojca, wielka przegrana na igrzyskach olimpijskich, toksyczny związek i mordercze treningi.

Olimpijska medalistka w judo, mistrzyni UFC i gwiazda Hollywood do wszystkiego doszła dzięki ciężkiej, rzetelnej pracy.

Moja walka/Twoja walka to książka napisana z humorem i urokiem, z którego znana jest Rousey. Autorki zabierają nas w podróż za kulisy UFC, a także przypominają o tym jak przeswyciężyć swoje lęki.

Ronda Rousey w serwisie Facebook

Ronda Rousey w serwisie Instagram

Maria Burns-Ortiz - współautorka książki

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Genialna książka!

2019-07-30

Mam wrażenie, że po przeczytaniu tej książki nabrałam przysłowiowego wiatru w żagle! Naprawdę cudowna pozycja, dawno nie czytałam czegoś, co tak bardzo przypadłoby mi do gustu.
Format książki jest prosty, czytelny. Każdy rozdział rozpoczyna się sentencją, mądrością, który następnie rozszerzany jest o prawdziwe doświadczenia Rond Rousey. Ten sposób przedstawienia materiału bardzo, ale to bardzo mi odpowiada!
Autorki książki doskonale zdawały sobie sprawę z tego, że ksiażka nie będzie czytana jedynie przez zapalonych fanów sportu, dlatego też zachowana jest w książce idealna równowaga pomiędzy sportem i życiem prywatnym Rousey.
Mam wrażenie, że te dwie kobietki ustawiły wysoko poprzeczkę jeśli chodzi o biografie sportowców. Ciężko to będzie pobić!

Najlepsza biografia w historii

2019-07-30
W książce autorstwa duetu Ronda Rousey & Maria Burns-Ortiz zakochałam się od pierwszego przeczytania. Mieszkając za granicą sięgnęłam po tą książkę i przepadłam... Ta biografia była tak inspirująca i ciekawa, że uważam ją za jedną z lepszych, jakie czytałam (a czytam naprawdę sporo). Ostatnio po przyjeździe do Polski natrafiłam na polskie wydanie na wyprzedaży i musiałam to nabyć. Książka, mimo że podejmuje trudny temat napisana jest w sposób bardzo przejrzysty i jasny. Autorka nie robi nikomu wyrzutów. Nie skarży się na start jaki miała, czy osoby, które po drodze musiała pożegnać. Wręcz przeciwnie! Ronda pokazuje jak to obrócić w cenną lekcję, która zostanie z nami na lata.
Dostrzegam u tej sportsmenki wielką energie i przede wszystkim fascynuje mnie jej wola walki. Niezwykła, niesamowita Ronda Rousey zasługuje na oklaski. Poza książką dużo czytam również artykułów na jej temat i to jeszcze bardziej utwierdza mnie w przekonaniu, że ta biografia to złoto! Tyle informacji! Czuć, że są pisane z serca, nie po to, by czwerpać korzyści majątkowe, co napawa mnie nadzieją i radością.
Pozycja warta każdej złotówki!

Świetna książka!

2019-07-30
Można powiedzieć, że w jakimś stopniu interesuję się MMA, a także zawodnikami obydwu płci. Dlatego zaskoczeniem było dla mnie zobaczenie tej książki na szafce u mojej żony, która sięga po naprawdę dobre pozycje, które są odpowiednio selekcjonowane. Marta wypowiadała się o tej pozycji w samych superlatywach, dlatego w pewnym momencie postanowiłem sięgnąć po tą książkę. Jestem w połowie i jestem naprawdę pozytywnie zaskoczony. Historia Rousey nie była łatwa i choć dawałem sobie z tego sprawę dopiero ta książka zwraca uwagę na większość kwestii. Niesamowita historia, silnej kobiety, która mimo mnóstwa przeciwności lodu zdecydowała się podążać własną drogą.
Gdy moja córka podrośnie też nakłonię ją do czytania tej pozycji. To inspirująca książka, o życiu i marzeniach.
Bez dwóch zdań polecam!

 

Ciekawa ksiązka

2019-02-07
książka jest bardzo ciekawa, czyta się ją bardzo szybko bo rozdziały są krótkie. Każdy rozdział zaczyna się ,,Złotą Myślą''. Każda taka złota myśl poparta jest historią z życia Rondy, która ją czegoś nauczyła. Historia zaczyna się praktycznie od pierwszych momentów życia, które Rousey pamięta. Masa tekstu jest poświęcona jej Mamie, tak naprawdę aż do ostatnich stron. Książka przedstawia ile Rodna musiała poświeci, początki byłą bardzo ciężkie, sypiała w aucie, mieszkała bez ogrzewania, Opowiada o swoich miłościach, śmierci Ojca, ile kosztowała ją każda porażka. To wszystko, plus ciężka praca i kolejne niepowodzenia, które do dziś zbudowały „Rowdy" na osobę, która nigdy nie zamieniłaby dotychczasowych porażek na nic innego. Tylko dzięki temu potrafiła wspiąć się na wyżyny miana jednej z „najniebezpieczniejszych kobiet świata w sporcie" i tych najlepiej opłacanych.Książka Daje MEGA MOTYWACJĘ do działania, skłania do wielu przemyśleń, pomaga odnaleźć wiarę w siebie i siłę do przezwyciężania przeszkód. Nie tylko w sporcie, ale na wszystkich płaszczyznach życia. Polecam wszystkim tą Książkę Marzycielka :)

Ciekawa książka

2016-10-05
Książka jest bardzo ciekawa, czyta się ją bardzo szybko bo rozdziały są krótkie. Każdy rozdział zaczyna się ,,Złotą Myślą''.

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.