Strategie życia, czyli jak zjeść ciastko i je mieć - Krzysztof Zanussi | okładka
Oprawa miękka
ISBN: 978-83-797-6466-2
EAN: 9788379764662
Liczba stron: 356
Format: 21.5x13.4
Cena katalogowa: 36,90 zł

36,90 zł 24,59 zł

Produkt niedostępny

Opis


Krzysztof Zanussi to reżyser, którego nikomu nie trzeba przedstawiać. Kino wiele zyskało, dzięki niemu, a teraz podbija rynek literacki. Po wieloletnim doświadczeniu, do precyzji opanował umiejętność operowania słowem by plastyczny opis, wzbudził w czytelniku zamęt i niepokój.
Rozważania o ciężkim żywocie człowieka mają na celu odpowiedzenie na jedno z kluczowych pytań o Losie. Człowiek stoi codziennie przed bardzo ważnym problemem, a mianowicie, czy to, co robi jest etyczne? Gdzie jest granica, której nie można przekroczyć?
Ciągle jeszcze zadaję pytania, miast dawać mentorskie odpowiedzi i chciałbym właśnie, żeby ta książka dotyczyła pytań – tych najprostszych i najważniejszych. Moje doświadczenie zaś ma posłużyć jako przykład, że poszukiwanie odpowiedzi na nie zajmuje myślącemu człowiekowi całe życie - Krzysztof Zanussi.

Wywiad z autorem

Fanpage autora

Inni klienci sprawdzali również

69,90 zł

34,95 zł

44,99 zł

29,99 zł

Tylko na znak.com.pl

59,99 zł

44,99 zł

Nowość

42,99 zł

31,38 zł

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Strategie życia, czyli jak zjeść ciastko i je mieć

2019-07-17
Książka bardzo budująca nas jako ludzi. Strategie życia, to jak pamiętnik autora. Wartościowa treść osoby, która faktycznie ma coś do przekazania światu. Świadczą o tym jego doświadczenie, dorobek filmowy jak i pisarskie sukcesy. Nie ma chyba osoby, która nie oglądałaby ani jednego jego filmu. A jeżeli jest taka, to polecam bo warto. Zanussi opisuje swoje poglądy w sposób bardzo kulturalny, nie wchodzi w nikim w konflikt. Można się nie zgadzać, jednak dla mnie ta książka zajmie ważne miejsce w biblioteczce.

Strategia na życie

2019-07-17
Autor odsłania się przed czytelnikiem i pokazuje wszystko jak jest. Polecam szczególnie młodemu pokoleniu, gdyż odnaleźć można cenne wskazówki ułatwiające życie. Sam Zanussi jest przykładem człowieka, który zawsze idzie pod prąd. Postuluje by zerwać z konsumpcyjnym stylem życia i z tym akurat gorąco się zgadzam.

jak zjeść ciastko i mieć ciastko

2019-07-17
Strategie życia to książka, która nie jest przełomowa, jednakże w pewnym sensie otwiera oczy na różne sytuację, które mają miejsce w naszym życiu. Wiele z nas twierdzi, że to karma, fatum, przeznaczenie, fortuna autor odnosi się do Losu. To luźne przemyślenia, które szybko się czyta, nie zanudzają czytelnika.

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.