Trzydziesta pierwsza - Katarzyna Puzyńska | okładka
Prószyński Media

Trzydziesta pierwsza Katarzyna Puzyńska

Oprawa: Gąbka
Wydanie: pierwsze

Pierwsze wydanie: 2014-06-11

ISBN: 978-83-796-1161-4
EAN: 9788379611614
Liczba stron: 560
Wydawnictwo: Prószyński Media
Format: 125x195mm
Cena katalogowa: 36,00 zł

36,00 zł 22,80 zł

Oszczędzasz 13,20 zł
-37 %
Zamówienie wyślemy 2020-09-22

 Witaj szkoło!

 

 

Opis

Kolejny po „Motylku” i „Więcej czerwieni” tom sagi o policjantach z niewielkiej wsi Lipowo

Seria o Lipowie to nie tylko trzymające w napięciu klasyczne kryminały psychologiczne, ale także powieści z rozbudowanym wątkiem społecznym i obyczajowym, które porównywane są do książek Agathy Christie i szwedzkiej królowej gatunku, Camilli Läckberg.

W Lipowie nastał świąteczny czas. Wszystko pachnie sosnowym igliwiem, a w ceglanym kościele śpiewa się kolędy. Jedno tylko mąci spokój mieszkańców wsi: już za kilka dni ma wrócić morderca. Przez długie piętnaście lat nikt we wsi nie wymawiał nawet jego imienia. Młodszy aspirant Daniel Podgórski ma szczególne powody, żeby nienawidzić mężczyzny - sprawcy pożaru, w którym bohaterską zginął ojciec policjanta. Jakby tego było mało, we wsi zjawia się rodzeństwo ze Szwecji, które grozi jednemu z mieszkańców. Podgórski stara się zapanować nad sytuacją. Nie spodziewa się jednak, że na dzień przed Wigilią zabójczy ogień zapłonie na nowo.

Katarzyna Puzyńska (ur. 1985) – z wykształcenia psycholog, z zawodu nauczyciel akademicki na wydziale psychologii, z powołania pisarz. W wolnych chwilach biega, spaceruje ze swoimi trzema psami i jeździ konno. Uwielbia Szwecję i Hiszpanię.

Ebook i Audiobook

Czytaj jak chcesz. Książka dostępna na czytniki i aplikacje mobilne.

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Kolejne zbrodnie we wsi Lipowo

2016-06-03
Katarzyna Puzyńska to jedna z polskich pisarek, która specjalizuje się w gatunku kryminału. Jej książki cieszą się dużą popularnością, a jej nazwisko jest wymieniane wśród innych, nowych i ciekawych polskich pisarzy kryminałów. Autorka stworzyła sagę kryminalną, której bohaterami są policjanci z pewnej wsi, Lipowo.

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.