Ukryta śmierć - J.D.  Robb | okładka
Prószyński Media

Ukryta śmierć J.D. Robb

Oprawa miękka
Wydanie: pierwsze
ISBN: 978-83-7961-206-2
EAN: 9788379612062
Tytuł oryginalny: Concealed in Death
Liczba stron: 416
Wydawnictwo: Prószyński Media
Format: 12.5x19.5cm
Cena katalogowa: 35,00 zł
Tłumaczenie: Bogumiła Nawrot

35,00 zł 23,64 zł

Produkt niedostępny

Opis

Odkryj zło ukryte w ludzkim sercu…

Najnowsza, poruszająca i pełną napięcia powieść J.D. Robb z cyklu o porucznik Eve Dallas. Cykl zajmuje pierwsze miejsce na liście bestsellerów „New York Timesa”.

W walącym się i od dawna niezamieszkałym nowojorskim budynku przystąpiono do rozbiórki. Na początek ktoś potężnym młotem rozwala ścianę. Kiedy opada pył, znajduje dwa zawinięte w folię szkielety.

Tym kimś jest mąż porucznik Eve Dallas, multimiliarder Roarke. Natychmiast ją wzywa. Na jakiś czas trzeba wstrzymać jego nową inwestycję budowlaną. Nim Eve razem - ze swoją ekipą - skończy przeszukiwanie nieruchomości, ma do rozwiązania zagadkę dwunastu zabójstw…

Ze wstępnych ustaleń wynika, że w latach czterdziestych XXI wieku mieściło się tu prowizoryczne schronisko dla bezdomnych i przeżywających trudności nastolatków. Eve dociera do ówczesnych jego pracowników. Dzięki ich wspomnieniom i znakomitej pracy nowo zatrudnionego przez policję antropologa, Eve udaje się zidentyfikować ofiary. Okazuje się, że to same dziewczyny.

Wytatuowana twarda nastolatka, zajmująca się nielegalnym handlem narkotykami. Zbiegła córka małżeństwa dobrze prosperujących lekarzy. Wszystkie wiele przeżyły. I wszystkie straciły szansę na lepsze życie.

Każdy ma coś do ukrycia. Kiedy Eve trafia na trop szokującego związku między ofiarami i swoją przyjaciółką, zyskuje jeszcze większy bodziec, by ujawnić tajemnice miejsca, nazywanego Azylem… I odkryć zło, ukryte w ludzkim sercu.

J.D. Robb (ur. w 1950 r. w Silver Spring) - właściwie Eleanor Marie Robertson, prowadziła ustabilizowane życie, była spełnioną matką i żoną, dopóki zamieć w 1979 r. zmusiła ją, by spróbować innej, twórczej pracy. Podczas tej pamiętnej zamieci, wyciągała ołówek i notatnik i zaczęła zapisywać jedną z historii. Tak rozpoczęła się jej kariera. Jej pierwsza książka, „Irlandzka wróżka” została wydana w 1981 r.

Nora Roberts należy do wielu zrzeszeń pisarzy, jest laureatką wielu nagród, które dostała od swych kolegów po fachu i wydawnictw. Część jej książek została zekranizowana: „Płomienie wspomnień”, . „Księżyc nad Karoliną”, „Niebo Montany”.

Zapraszamy na profil autorki na Facebooku!

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.