Wiele powodów, by wrócić - Augusta Docher | okładka
Znak literanova

Wiele powodów, by wrócić Augusta Docher

Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

Pierwsze wydanie: 2019-04-15

ISBN: 978-83-240-4900-4

Liczba stron: 352

Wydawnictwo: Znak literanova

Format: 144x205mm

Cena katalogowa: 39,90 zł

Rok wydania: 2019

39,90 zł 26,99 zł

Oszczędzasz 12,91 zł
-32 %
Zamów teraz, wyślemy w poniedziałek.

Opis

BOHATEROWIE BESTSELLERA „NAJLEPSZY POWÓD, BY ŻYĆ” POWRACAJĄ W KOLEJNEJ POWIEŚCI!

Czy ktoś, kto odszedł tak daleko, znajdzie powód, by wrócić?

Po dramatycznym wypadku Marcel nie odzyskuje przytomności. Załamana i zdruzgotana wydarzeniami Dominika czuwa w szpitalu przy łóżku ukochanego. Walka o życie i każdy oddech Marcela trwa, a rodzina i najbliżsi nie tracą nadziei. Moment, w którym chłopak budzi się ze śpiączki jest dla wszystkich najpiękniejszą chwilą w życiu.

Radość okazuje się być ulotna, gdy wszyscy dowiadują się, że Marcel nie pamięta nic z ostatnich dwóch lat.

Czy pierwszą miłość można przeżyć drugi raz?

Augusta Docher powraca w kolejnej książce i odkrywa przed czytelnikami losy Dominiki i Marcela.

Literatura dla kobiet z rabatem do 55%

Zapowiedź książki

Profil autorki w serwisie Facebook

Promocja książki w serwisie Instagram

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Polecam!

2019-04-15

Nie czytałam poprzedniej książki więc nie mam jak odnieść sie do twórczości Augusty Docher, ani historii z pierwszego tomu tej serii, ale mogę zdecydawnie stwierdzić, że nawet nie znając fabuły "Najlepszy powód, by żyć" można było bardzo łatwo odnaleźć sie w historii i losach Marcela i Dominiki, głównie dzięki retrospekcjom i opisom wydarzeń z przeszłosci.

Całość czytało się bardzo szybko i łatwo, może niektóre wątki były dość nienaturalne, podobnie jak zachowanie bohaterów i ich decyzje. Mimo to polecam ksiażkę uwadze każdego czytelnika i fana powieści obyczajowych. 

"Wiele powodów, by wrócić"

2019-04-15

Książkę czytało się bardzo dobrze i szybko. Myślę, że "Wiele powodów, by wrócić" to fantastyczna kontynuacja poprzedniej ksiażki autorki.

O ile pierwsza powieść była skupiona mocno wokół Dominiki, to teraz coraz częściej do głosu dochodzi wątek z Marcelem i to on znajduje się w centrum uwagi, również czytalnika. Autorka używa wielu retrospekcji, ale też tworzy nową historię, nowe wątki i zdarzenia, dzięki temu nie nudziałam się ani przez moment podczas czytania ksiażki. 

Jeśli chodzi o bohaterów, to zdecydowanie zachowanie Marcela mogło irytować niejednego czytelnika podcza stej lektury, w tej ksiażce zdecydowanie bardziej możne polubić Dominikę i jej wytrwałość. 

Serdecznie polecam, również tym, którzy nie czytali pierwszej ksiażki, z łatwością można odnaleźć się w tej historii.

Świetna kontynuacja

2019-04-15

Książka "Wiele powodów, by wrócić" jest świetną kontynuacją poprzedniej powieści tej autorki "Najlepszy powód, by żyć". Po przeczytaniu pierwszego tomu, wiedziała, że po drugi również będę musiała sięgnąć i historia okazała się być jeszcze ciekawsza i bardziej fascynująca niż pierwsza.

Fabuła toczy się wokół  wypadku i jego skutków, Marcel ucierpiał w jego wyniku i nie może wybudzić się ze śpiączki. Gdy prośby rodziny i Dominiki zopstaja wysłuchane, chłopak się nudzi, ale nie pamięta nic z tego co miało miejsce przed wypadkiem. 

Autorka napisała świetną ksiażkę, historia jest bardzo wciągająca i czyta się ją bardzo szybko, używa łatwego i prostego języka. Dla osób, które nie miały okazji czytać pierwszej ksiażki z pewnością przeczytanie "Wielu powodów..." nie powinno być problemem, myślę, że równie dobrze będzie się to czytało bez znajomości historii z pierwszej powieści. 

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.