Własny pokój - Barbara Ciwoniuk   | okładka
Znak emotikon

Własny pokój Barbara Ciwoniuk

Oprawa miękka
Wydanie: pierwsze

Pierwsze wydanie: 2011-02-28

ISBN: 978-83-240-1530-6
EAN: 9788324015306
Liczba stron: 296
Wydawnictwo: Znak emotikon
Format: 124x195
Cena katalogowa: 29,90 zł

29,90 zł 20,33 zł

Produkt niedostępny

Opis

Czy wokół Ciebie czasem rozpada się świat?

Rozwodzący się rodzice, przemoc w szkole, brak akceptacji swojego wyglądu, marzenie o posiadaniu prawdziwego domu?

Zach przeżywa rozstanie rodziców i chorobę mamy.
Alfi za wszelką cenę chce uchronić siebie i Maję przed domem dziecka.
Jacek ma problemy z nadwagą i nie chce wychodzić z domu. Przyjaźń między nimi, głęboka i prawdziwa, może wszystko zmienić...

Poleca Małgorzata Budzyńska, autorka bestsellerowej serii "Ala Makota"

”Poruszająca książka; pierwsza polska współczesna powieść dla nastolatków, o nastolatkach z taką otwartością poruszająca trudne, najczęściej przemilczane tematy.”

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Mały świat wielkich problemów

2012-04-13
„Własny pokój" Barbary Ciwoniuk to książka skierowana do kilku grup odbiorców. Autorka z powodzeniem znajdzie czytelników wśród młodzieży, rodziców i szerokiej grupy nauczycieli. Każdy nastolatek odkryje tu zwierciadło wielu szkolnych przeżyć, swoich wzlotów i upadków, nie tylko edukacyjnych. Swobodny język młodych ludzi, przeżycia bohaterów dobrze osadzone w szkolnych realiach i dystans naznaczony dawką humoru, to atuty książki, które mogą autorce przysporzyć pokaźną rzeszę oddanych czytelników.

Zrozumieć nastolatka

2011-11-08
Wpadła mi w ręce książka Barbary Ciwoniuk „Własny pokój". Przeczytałam ją jednym tchem. I choć wydawnictwo Znak reklamuje ją jako opowieść dla nastolatków, to moim zdaniem książka ta powinna trafić również w ręce każdego szanującego się belfra i rodzica. Bo stać się może niezłą wskazówką, w jaki sposób należy budować dobre relacje z własnym dzieckiem czy uczniem. Lub w jaki sposób relacje te odbudować, jeśli gdzieś na drodze trudnego dorastania, zatraciło się dobre porozumienie na linii dziecko-dorosły.

Są wyjścia z trudnych sytuacji

2011-06-02
Książka opowiadająca o problemach współczesnych nastolatków. Pokazuje nam że nie tylko nam towarzyszą w życiu takie problemy, jak bohaterom książki. Osoby, które w życiu mają podobne problemy mogą przeczytać tą książkę aby nie zagubić się w świecie i nie zboczyć na złą drogę.

Dla nastolatków i ich rodziców

2011-04-26
Barbara Ciwoniuk na swoim koncie ma wiele książek młodzieżowych. W swoich dziełach pokazuje trudne życie nastolatków. Gdy czytam jej książki, rozumiem, dlaczego rodzice się martwią o swoje dzieci i do czego młodzież jest zdolna. Na szczęście książki pani Barbary ukazują również sposoby, które pomagają rozwiązać różne kłopoty.

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.