Zapach spalonych kwiatów - Melissa  de la Cruz   | okładka
Oprawa miękka
Wydanie: pierwsze

Pierwsze wydanie: 2011-10-17

ISBN: 978-83-240-1663-1
EAN: 9788324016631
Opracowanie graficzne: Katarzyna Borkowska
Tytuł oryginalny: The Witches of East End
Liczba stron: 304
Wydawnictwo: Znak literanova
Format: a5
Cena katalogowa: 32,90 zł
Tłumaczenie: Ewa Polańska

32,90 zł 22,37 zł

Produkt niedostępny

Opis

Trzy kobiety, dwóch mężczyzn i jedna tajemnica

Freya wiedziała, że igra z ogniem, a mimo to nie potrafiła się powstrzymać. W powietrzu od niewyobrażalnego napięcia czuć było zapach spalonych kwiatów. Czuła, że jakaś nieopisana siła pcha ją w ramiona mężczyzny. Sęk w tym, że zupełnie nie tego, co trzeba - brata własnego narzeczonego. W miejscu zupełnie nie tym, co trzeba - na własnym przyjęciu zaręczynowym. Czuła pod skórą, że zbliżają się kłopoty.
Nie ona jedna...

Joanna od kilku dni przeczuwała, że coś niedobrego dzieje się w miasteczku. Kiedy zobaczyła martwe ptaki na plaży, wiedziała już, że to nie przypadek. Znała te oznaki.
Do tego wszystkiego Ingrid, na pozór najspokojniejszą z kobiet z rodu Beauchamp, zaczęły dręczyć niepokojące koszmary... 

Inni klienci sprawdzali również

42,90 zł

28,99 zł

39,99 zł

26,99 zł

39,99 zł

26,99 zł

39,99 zł

26,99 zł

42,99 zł

29,23 zł

44,99 zł

30,59 zł

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Czarownice z East End

2012-08-30
Melissy de la Cruz nikomu nie trzeba chyba przedstawiać. Zasłynęła serią "Błękitnokrwiści", która ma zarówno wielu fanów, jak i przeciwników. Ja, oczywiście, zaliczam się do tej pierwszej grupy! Przeczytałam już cztery tomy i na tym się raczej nie skończy. Jeśli wśród was są jacyś wielbiciele tej serii to "Zapach..." będzie dla was nie lada gratką, gdyż pojawiają się tutaj bohaterzy już wam znani, a przede wszystkim pewna piękna, lecz dosyć okrutna wampirzyca.

Patrząc magicznym okiem na ziemskie sprawy

2012-07-18
Ciekawe ujęcie realizmu i sił nadprzyrodzonych przenosi czytelnika w świat magii, który jest jednocześnie bardzo przyziemny. Magia jest zabroniona, a mimo to główne bohaterki jej używają i nawet się z tym nie kryją. Bohaterkami magicznej powieści Melissy są matka i jej dwie córki. Każdej z nich towarzyszy odrębna historia. Historia magiczna a zarazem mogąca po części przydarzyć się każdej z nas. W życiu każdej z bohaterek jest mężczyzna, z którym związane jest uczucie. Od niepohamowanej namiętności do spokojnego skrywanego, gdzieś na dnie serca płomyka nadziei na miłość.

Zawojowałaś moje serce, Melisso De La Cruz

2011-12-29
Nie pierwszy raz (i zapewne nie ostatni) wykazałam się całkowitą beztroską i bezmyślnością przy wyborze lektury - nie sprawdziłam, jaki gatunek uprawia zupełnie mi nie znana autorka i najprościej mówiąc, o czym pisze. I szczerze mówiąc dobrze zrobiłam, że do tych informacji nie dotarłam, ponieważ po ich lekturze skreśliłabym tę książkę na samym początku. Albowiem Melissa De La Cruz, autorka "Zapachu spalonych kwiatów" jest uznaną autorką książek dla młodzieży i dorosłych, a sławę przyniósł jej cykl powieściowy "Błękitnokrwiści" traktujący o współczesnych wampirach. A ja mam na wampiry daleko posuniętą alergię i omijam autorów piszących na ten temat szerokim łukiem.

O miłości, namiętności i pasji

2011-12-12
Właśnie jestem po lekturze bardzo interesującej książki autorstwa Melissy de La Cruz pt. „Zapach spalonych kwiatów". To pisarka amerykańska i autorka bestsellerów New York Times i USA Today.

Książkę zakupiłam ją zaraz po premierze, ale leżała na regale przez miesiąc. Sięgając po nią miałam pewne obawy, że będzie to kolejna historia skierowana do młodzieży, ponieważ czytałam już wcześniej serię książek tejże autorki o Błękitnokrwistych. I tu niestety z każdym kolejnym tomem cyklu byłam coraz bardziej rozczarowana przeciąganiem historii i brakiem konkretnego rozwoju akcji. Dlatego miałam pewnego rodzaju rezerwę do tej pisarki, że będzie to kolejna banalna historia o miłości i femme fatale.

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.