Zatoka milczenia - Emma Viskic | okładka
Muza SA

Zatoka milczenia Emma Viskic

Oprawa miękka

Pierwsze wydanie: 2019-06-19

Liczba stron: 352

Wydawnictwo: Muza SA

Format: 13.0 x 20.5

Cena katalogowa: 39,90 zł

Tłumaczenie: Jan Kabat

39,90 zł


Opis

Caleb Zelic jest głuchy. Pomimo to posiada fotograficzną pamięć i rozszyfrowuje ludzkie intencje poprzez mimikę, ułożenie ciała, sposób mówienia czy gestykulację. Kiedy jego najlepszy przyjaciel zostaje zamordowany, chłopak wie, że nie może zostawić tej sprawy innym. Dręczące go wyrzuty sumienia i poczucie odpowiedzialności, popycha go do rozpoczęcia własnego śledztwa.

Wspiera go w tym przyjaciółka, była policjantka. Jedyny i najważniejszy trop, który mają to imię Scott, przekazane mu w ostatnim esemesie od ofiary. Kim jest ta tajemnicza postać? I dlaczego wciąż jest jeden krok przed nimi?

Bestsellery znak.com.pl

Instagram autorki

Fanpage autorki

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Warto się z nią zapoznać

2019-06-25
Bardzo spodobał mi się koncept na tę książkę - osadzenie głównego bohatera w roli osoby niesłyszącej i genialnej zarazem, która próbuje ocalić swoje życie i jednocześnie oczyścić się z zarzutów, czyni tę lekturę niezwykle interesującą. Warto się z nią zapoznać, choćby po to aby w minimalnym procencie zrozumieć, z czym mierzą się osoby głuchonieme w dzisiejszym społeczeństwie.

Brawo!

2019-06-25
Doskonale się to czyta - bez żadnych problemów można poczuć się, jakby było się w środku całej (niezwykle szybko idącej) akcji. Bardzo ciekawie wykreowani bohaterowie i zaskakująca fabuła - brawo!

Polecam gorąco!

2019-06-25
Bardzo wciągnęłam się w „Zatokę milczenia" i polecam wszystkim. To świetny kryminał, z rewelacyjnym wątkiem o osobach głuchych. Można przez chwilę poczuć, jak to jest być w ich skórze a jednocześnie śledzić zapierającą dech fabułę. Polecam gorąco!

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.