Złodziejka magii - Lisa Maxwell | okładka
Wydawnictwo Dolnośląskie

Złodziejka magii Lisa Maxwell

Oprawa miękka

Pierwsze wydanie: 2019-06-19

EAN: 9788327159144
Tytuł oryginalny: The Devil's Thief
Liczba stron: 598
Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie
Format: 13.5x20.5
Cena katalogowa: 44,90 zł

44,90 zł 29,29 zł

Produkt niedostępny
Zamówienie wyślemy 2020-06-05

Opis

Esta nie ma łatwego życia. Najpierw utrata rodziców, a potem wielkie rozczarowanie faktem, że to, co do tej pory wiedziała okazało się jednym wielkim kłamstwem.
Myślała, że przedmiot ukryty w Księdze Tajemnic pozwoli na wyzwolenie Maginów spod terroru Zakonu. Prawda jednak okazała się zupełnie inna. Teraz Esta musi stawić czoła śmiertelnemu zagrożeniu. Potężna moc Księgi przeniosła się na jej towarzysza - Harte'a. Aby go uratować Esta musi odnaleźć cztery magiczne artefakty - prastare kamienie, które ukryte są w różnych miejscach na całym kontynencie. Dwójka bohaterów zmuszona jest opuścić Nowy York i udać się w długą podróż do zupełnie innego świata.

Złodzieja magii to kontynuacja bestsellera Ostatni Mag.

Profil autorki w serwisie Facebook

Profil autorki w serwisie Instagram

Wywiad z autorką

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Świetna

2019-06-27
Życie Esty nie należy do najłatwiejszych, po przejściach z pierwszej części znów ładuje się w kłopoty i to jeszcze większe! Tym razem w grę wchodzi życie najbliższej jej osoby. Złodzejka magii to druga część przygód Esty. Przeczytałam ją zdecydowanie za szybko, ale książka wciąga od pierwszych stron. Serdecznie polecam wszystkim, a ja czekam na kolejne części :)

Bardzo na tak!

2019-06-27
Seria Pani Lisy Maxwell jest prawdziwym powiewem świeżości w gatunku fantasy. Cieszę się że istnieją jeszcze tacy pisarze, których wyobraźnia potrawi wyjść poza określony schemat. Wszystkim znudzonym schematycznymi do bólu książkami z tej kategorii serdecznie polecam i Ostatniego maga i Złodziejkę magii. Ja dzięki nim na nowo zachwyciłem się literaturą fantasy.

Nie mogłam się doczekać

2019-06-27
Pierwsza część mnie zachwyciła. Bardzo wyczekiwałam kolejnych przygód Esty. Mam nadzieję, że autrka ma w planach rozwinięcie tej serii, bo jak na razie jest to jedna z najlepszych książek tego gatunku. Podoba mi się w nich najbardziej główna bohaterka, która nie jest taka niewinna jak to mam zazwyczaj miejsce w innych tego typu pozycjach. Jej złodziejski kunszt i niebywałe zdolności czynią ją prawdziwą bohaterką z krwi i kości, która może wszystko.

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.