Butelki zwrotne Zdenek Sverak Książka
zamówień od 99 zł
Punkt GLS
Kurier GLS
Kurier GLS
12,99 zł
od 99 zł 0 zł
od 149 zł 0 zł
od 99 zł 0 zł
od 149 zł 0 zł
od 99 zł 14,99 zł
od 149 zł 0 zł
Kurier Poczta Polska
od 99 zł 16,99 zł
od 149 zł 0 zł

Poczta Polska
Żabka
od 99 zł 11,99 zł
od 149 zł 0 zł
* Płatność przy odbiorze + 5 zł
| Wydawnictwo: | Świat Literacki |
| Rodzaj oprawy: | Okładka broszurowa (miękka) |
| Liczba stron: | 114 |
| Format: | 12.5x19.5cm |
| Rok wydania: | 2021 |
Podobne do Butelki zwrotne
O książce Butelki zwrotne
Wersja literacka scenariusza do uwielbanej czeskiej komedii! "Nie mogłem napisać Butelek zwrotnych jako młody człowiek. Musiałem poczekać aż starość dotknie mnie bezpośrednio. Jest to historia mężczyzny, który nie chce jeszcze iść na emeryturę, ani w pracy, ani w miłości. I ma z tym problemy" Sverak ZdenekTrailer
Szczegółowe informacje na temat książki Butelki zwrotne
| Wydawnictwo: | Świat Literacki |
| EAN: | 9788360318621 |
| Autor: | Zdenek Sverak |
| Rodzaj oprawy: | Okładka broszurowa (miękka) |
| Liczba stron: | 114 |
| Format: | 12.5x19.5cm |
| Rok wydania: | 2021 |
| Język wydania: | polski |
| Podmiot odpowiedzialny: | Kultura i Natura Sp. z o.o. Potoczek 75A 22-442 Adamów PL |
Inne książki Zdenek Sverak
Inne książki z kategorii Psychologia
Oceny i recenzje książki Butelki zwrotne
Pomóż innym i zostaw ocenę!
Cóż mogę napisać... nie bez powodu czeski humor jest znany w całej Europie :) Polecam gorąco zarówno ksiażkę, jak i fenomenalny film :)
Butelki zwrotne przedstawia codzienność zwykłych ludzi opowiedziana z ogromnym, charakterystycznym dla Czechów, dystansem oraz cynicznym humorem. Historia genialna w swej prostocie, a jednocześnie podnosząca na duchu. Naprawdę polecam wszystkim bez wyjątku!:)
Interesująca historia o prostych ludziach, ciekawie opowiedziana, bardzo dobrze sie czyta. Uwaga! Można powaznie się uśmiać! :)
Interesująca historia o prostych ludziach, ciekawie opowiedziana, bardzo dobrze sie czyta. Uwaga! Można powaznie się uśmiać! :)
Butelki zwrotne przedstawia codzienność zwykłych ludzi opowiedziana z ogromnym, charakterystycznym dla Czechów, dystansem oraz cynicznym humorem. Historia genialna w swej prostocie, a jednocześnie podnosząca na duchu. Naprawdę polecam wszystkim bez wyjątku!:)
Cóż mogę napisać... nie bez powodu czeski humor jest znany w całej Europie :) Polecam gorąco zarówno ksiażkę, jak i fenomenalny film :)