Never say never Agnieszka Karecka Książka
zamówień od 99 zł
Punkt GLS
Kurier GLS
Kurier GLS
12,99 zł
od 99 zł 0 zł
od 149 zł 0 zł
od 99 zł 0 zł
od 149 zł 0 zł
od 99 zł 14,99 zł
od 149 zł 0 zł
Kurier Poczta Polska
od 99 zł 16,99 zł
od 149 zł 0 zł

Poczta Polska
Żabka
od 99 zł 11,99 zł
od 149 zł 0 zł
* Płatność przy odbiorze + 5 zł
| Wydawnictwo: | HarperYA |
| Rodzaj oprawy: | Okładka broszurowa ze skrzydełkami |
| Wydanie: | 1 |
| Liczba stron: | 352 |
| Format: | 14.5x21.5cm |
| Rok wydania: | 2024 |
Kup w zestawie
O książce Never say never
Życie szesnastoletniej Lisy Andrews wywraca się do góry nogami, gdy jej matka umiera, a ona sama ma trafić pod opiekę ojca (menadżera gwiazd), który porzucił je wiele lat temu. Lisa nie ma zamiaru nawiązywać z nim nawet cienkiej nici porozumienia. Przeprowadza się do wielkiego i pełnego służby domu w Chicago, ale za cel stawia sobie uprzykrzenie mu życia. Tymczasem ojciec rozpoczyna współpracę z Never Say Never, zespołem rockowym, który właśnie wspina się w rankingu popularności. Lisa jest jego wielką fanką. Poznaje ekipę i wkracza w zupełnie nowy świat muzyki, koncertów, przyjaźni i podróży po Europie. Coraz lepiej dogaduje się z ojcem. Kiedy wszystko wydaje się iść w dobrą stronę, sprawy niespodziewanie się komplikują…
AGNIESZKA KARECKA z wykształcenia jest nauczycielką, jej prawdziwą pasją stała się jednak praca z książkami i wśród książek. Na co dzień świetnie odnajduje się w roli bibliotekar ki. Miłośniczka literatury obyczajowej, romansów i powieści fantasy. Uwielbia inspirować się życiem i pisać o nim, a także zastanawiać się „co by było, gdyby…”. Prywatnie żona i mama, nieco introwertyczna, zwykle uśmiechnięta. Prowadzi swoje media społecznościowe: Instagram: @agnieszka_karecka Facebook: @AgnieszkaKareckaStronaAutorska TikTok: @agnieszkakarecka Wattpad: @agnieszkakarecka
Szczegółowe informacje na temat książki Never say never
| Wydawnictwo: | HarperYA |
| EAN: | 9788383424989 |
| Autor: | Agnieszka Karecka |
| Rodzaj oprawy: | Okładka broszurowa ze skrzydełkami |
| Wydanie: | 1 |
| Liczba stron: | 352 |
| Format: | 14.5x21.5cm |
| Rok wydania: | 2024 |
| Data premiery: | 2024-04-24 |
| Język wydania: | polski |
| Podmiot odpowiedzialny: | HarperCollins Polska Sp.z o.o. ul. Domaniewska 34A 02-672 Warszawa PL |
Podobne do Never say never
Inne książki Agnieszka Karecka
Inne książki z kategorii Literatura młodzieżowa
Oceny i recenzje książki Never say never
Pomóż innym i zostaw ocenę!
Pomóż innym i zostaw ocenę!