Amantka z pieprzem - Grażyna Barszczewska; Grzegorz Ćwiertniewicz | okładka
Prószyński i S-ka

Amantka z pieprzem Grażyna Barszczewska, Grzegorz Ćwiertniewicz

Oprawa twarda

Pierwsze wydanie: 2019-05-22

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Format: 16.8 x 24.0 cm

Cena katalogowa: 39,99 zł

39,99 zł

W sprzedaży od 2019-05-22.

Opis

Grażyna Barszczewska polska aktorka filmowa i teatralna uchyliła rąbek tajemnicy ze swojego życia w rozmowie z Grzegorzem Ćwiertniewiczem!

Artystka mówi, że dla niej najważniejsze jest spotkanie z drugim człowiekiem. Barszczewska opowiada o uczuciach, o miłości, humorze, o życiu, o teatrze i filmie. Wywiad o codziennym życiu autorki i jej niecodzienności bycia amantką z pieprzem.

Grażyna Barszczewska jest absolwentką krakowskiej Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej. Znana jest przede wszystkim z ról w serialach telewizyjnych, m.in. „Plebania”, „Kariera Nikodema Dyzmy” oraz filmach np. „Nie opuszczaj mnie” w reżyserii Ewy Stankiewicz, i w „Dniu kobiet” Marii Sadowskiej.

Jaka prywatnie i zawodowo jest Grażyna Barszczewska? Czym dla niej jest miłość, ból czy strata najbliższych? Odpowiedź znajdziecie w świetnym wywiadzie „Amantka z pieprzem”.

Polecane bestsellery

Wywiad z Grażyną Barszczewską

Facebook Grażyny Barszczewskiej

Facebook Grzegorza Ćwiertniewicza

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Amantka z pieprzem

2019-04-26 Wspaniały, bardzo wartościowy wywiad ze świetną aktorką i cudowną osobą. Grażyna Barszczewska znana jest mi jeszcze z czasów występów w Teatrze Ludowym w naszej pięknej, krakowskiej Nowej Hucie. Uważam, że to aktorka z prawdziwego zdarzenia, nie zaś jak obecnie z castingów. To jest klasa aktorska, osoba, której wrażliwość jest niecodzienna, wyjątkowa. Zachęcam do przeczytania. Grzegorz Ćwiertniewicz poprowadził rozmowę po mistrzowsku. Dwie niesamowite postaci w jednej książce. BOMBA

To się nazywa porządny wywiad

2019-04-26 Przyznam szczerze, że nie skojarzyłem początkowo Grażyny Barszczewskiej z samego nazwiska. Dopiero, gdy zobaczyłem zdjęcia aktorki przypomniałem sobie o świetnych występach zarówno w teatrze, jak i w serialach. Bardzo mądra rozmowa, pokazująca ogromną klasę i doświadczenie absolwentów szkoły aktorskiej. To coś więcej niż wywiad ze zwykłą aktorką, to rozmowa, z której można wyciągnąć prawdziwą lekcję.

Wywiad z top10

2019-04-26 Jestem fanką wszystkich wywiadów. Czuję, że jestem uczestniczką tego spotkania i poznaję, zarówno dziennikarza, jak i głównego bohatera rozmowy. Mimo, że nie znałam Grażyny Barszczewskiej jestem bardzo pozytywnie zaskoczona wysoką klasą wywiadu prowadzonego przez Grzegorza Ćwiertniewicza.

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.