Analiza transakcyjna dzisiaj - Stewart Ian, Joines Vann | okładka
Rebis

Analiza transakcyjna dzisiaj Vann Joines, Ian Stewart

Oprawa miękka
Wydanie: pierwsze

Pierwsze wydanie: 2016-09-13

ISBN: 978-83-781-8739-4
EAN: 9788378187394
Tytuł oryginalny: TA TODAY
Liczba stron: 494
Wydawnictwo: Rebis
Format: 150x225mm
Cena katalogowa: 49,90 zł
Tłumaczenie: przekład zbiorowy
Rok wydania: 2016

49,90 zł 31,50 zł

Oszczędzasz 18,40 zł
-37 %
Zamów teraz, wyślemy jeszcze dziś!

 

Co druga książka -45%

 

 

Opis

ANALIZA TRANSAKCYJNA - NAJBARDZIEJ PRAKTYCZNA TEORIA

ANALIZA TRANSAKCYJNA - NAJBARDZIEJ PRAKTYCZNA TEORIA.
Czy masz świadomość, że codziennie wielokrotnie używasz różnych stanów Ja? W zależności od sytuacji zmieniasz je, dopasowujesz lub wycofujesz. Prawdopodobnie robisz to nieświadomie, przez co tracisz okazje, z których mógłbyś skorzystać.
CO CI DA LEKTURA TEJ KSIĄŻKI?
Korzystając z propozycji w niej zawartych, możesz szybciej i łatwiej osiągnąć swoje cele w kontaktach z bliskimi oraz w pracy zawodowej. To książka, która zawiera prawdziwe bogactwo narzędzi, ćwiczeń i praktycznych wskazówek, jak skorzystać z rzetelnej wiedzy psychologicznej w praktyce. Analiza transakcyjna dzisiaj uznawana jest za jeden z najlepszych podręczników w tej dziedzinie. To niesamowity początek wielkiej przygody z AT.
CZYM JEST ANALIZA TRANSAKCYJNA?
To koncepcja człowieka i jego zachowań, która pozwala ludziom skorzystać z profesjonalnej psychologii, zrozumieć siebie oraz innych i bardzo praktycznie wykorzystać tę wiedzę w rodzinie, w biznesie, w edukacji i poradnictwie. W tej książce autorzy ? doświadczeni i certyfikowani analitycy transakcyjni ? zebrali, przefiltrowali i klarownie przedstawili pełną wiedzę wymaganą do uzyskania podstawowego międzynarodowego certyfikatu „AT 101”. Na całym świecie korzystają z niej profesjonaliści ? trenerzy, coachowie, psychoterapeuci oraz zwykli ludzie, którzy chcą się skuteczniej komunikować i lepiej zrozumieć swoje i innych gry psychologiczne czy skrypty.
Trzymaj rękę na pulsie swojego życia, poznaj analizę transakcyjną.

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Psychologia na co dzień

2016-08-29
„Analiza transakcyjna" - najczęściej zwrot ten kojarzy nam się z bliżej niesprecyzowanymi czynnościami związanymi z handlem. Badania dotyczące wpływu, jakości czy zmian związanych z wymianą towaru lub usługi. Ta definicja brzmi bardzo prawdopodobnie, jednak nie ma z tym pojęciem nic wspólnego.

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.