Ja nie mogę być modelką?! - Dorota Wellman | okładka
Pascal

Ja nie mogę być modelką?! Dorota Wellman

Oprawa miękka
Wydanie: pierwsze
ISBN: 978-83-764-2401-9
EAN: 9788376424019
Liczba stron: 256
Wydawnictwo: Pascal
Format: 162x210mm
Cena katalogowa: 39,90 zł

39,90 zł 19,95 zł

Produkt niedostępny

Opis

To książka, która łamie tematy tabu. Dorota Wellman dedykuje swoją książkę dla wszystkich kobiet. Zarówno dla tych niskich, jak i wysokich, grubych, chudych, młodych czy starych! Autorka chce udowodnić, że kobiecości nie da się zmierzyć!

Był środek lata, Wellman właśnie zakończyła przymiarki do nagrania “Miasta Kobiet”. Bycie znaną osobą wiąże się z tym, że nad wizerunkiem pracuje wiele osób. Magda i Ewa przywiozły bardzo dużo różnych ubrań i dodatków.

Okazało się, że sukienka, w której zaprezentowała się dziennikarka zdobyła ogromne uznanie wśród telewidzek. Próbowały wiele sposobów by dowidzieć się skąd owa sukienka pochodzi. Wysyłały maile, pisały do telewizji. Tak ogromne wrażenie zrobiła na nich kreacja Wellman.

Jedna ze stylistek, Ewa, wpadła na pomysł, aby wspólnie napisały książkę o modzie! Wellman nie była zbyt pozytywnie nastawiona do tego pomysłu. Ale! Czemu by nie spróbować? Na przekór! Dziennikarka stwierdziła, że rozmiar jej ubrań i wiek nie mają najmniejszego znaczenia by czuć się pięknie i kobieco. Postanowiła przekazać swoje pozytywne nastawienie innym i w ten oto sposób dziś możemy zakupić modową książkę Doroty Wellman.

Dorota Wellman to polska dziennikarka i prezenterka, absolwentka filologii polskiej Uniwersytetu Warszawskiego. Od 2007 roku pracuje w TVN, gdzie wraz z Marcinem Prokopem prowadzi poranny program Dzień Dobry TVN

Facebook

YouTube

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Ja nie mogę być modelką?

2019-07-10
Książka była wydana w 2014 roku i od tego też czasu mam ją w swojej biblioteczce. Bardzo często do niej wracam. A wiecie dlaczego? Bo nikt tak jak Dorota Wellman nie potrafi wytłumaczyć, że życie i siebie trzeba kochać niezależnie od wyglądu. Każdy z nas jest inny i każdy zasługuje na szacunek. Jeśli ktoś czuje się dobrze wyróżniając się z tłumu, czy to coś złego? Nie! Najważniejsze jest żebyśmy wzajemmnie się szanowali i byli dla siebie dobrzy. Polecam!

 

Polecam

2019-07-10
Kocham Panią! Dorota Wellman na prezydenta! Uśmiechnięta, przekazująca niezwykle pozytywną energię, zarażająca smiechem. Kobieta cud! Tak jak sama mówi, ani wiek, ani rozmiar ubrań nie mają wpływu na to czy jesteśmy kobiece. Babki musimy trzymać się razem.

Cudowna Dorota Wellman

2019-07-10
Podziwiam Dorotę Wellman od kiedy pierwszy raz widziałam ją w programie śniadaniowym TVN. Jedynie wtedy chciało mi się oglądać tak naprawdę. We dwoje, wraz z Marcinem Prokopem stworzyli duet, który pokochały miliony telewidzów. Wellman zawsze wygląda świetnie. Nie wyobrażam sobie jak można powiedzieć na tę kobietę coś złego, ponieważ wydaje się być bardzo dobrym człowiekiem. Ja wiem, że w telewizji można wykreować wszystko, ale Wellman wydaje się autentyczna. Kobieta w rozmiarze 44 pisze książkę o modzie? Super! Nie jest jedyna większych rozmiarów. Naprawdę może to wielu kobietom pomóc w akcpetacji siebie i swojego wyglądu. Niesamowicie cieszy mnie fakt, że osoby w telewizji to nie tylko puste marionetki. Wellman wykorzystuje swoją popularność do przekazywania pozytywnych wartości i to się ceni : ).

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.